Soukromé vyjížďky

14. října 2007 v 14:41 | Sii
Soukromé vyjížďky jsou pro především pro jednorázové návštěvníky ranche. Jsou to zákazníci, kteří nejsou členem, nemají u nás ustájeného žádného koně a chtějí naši stáj jen navštívit a jednou se svézt. Pro každého zájemce je k dispozici jeden trenér, který pomůže při výběru koně. Začátečníkům trenér koně připraví, také ukáže, jak se o něj postarat a na vyjížďce půjde se zákazníkem jako vodič. Pokročilý zákazník má možnost jet sám, pokud mu je více jak 12 let.
Kontaktní e-mail: sii11@seznam.cz


ČASY VYJÍŽDĚK

Každý den (kromě víkendů a svátků) mohou probíhat soukromé vyjížďky od 13:00 do 17:00


VYJÍŽĎKY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pokud jste začátečník a nemáte s ježděním velké zkušenosti, je tato možnost vyjížďky ta pravá. Když se k nám dostavíte v určených časech (mezi 13. a 17. hodinou), vezme si Vás na starost jeden náš trenér. Ten Vás provede po stáji a nechá Vám s jeho radou vybrat koně. Poté Vám ukáže, jak se kůň obstarává a půjde s Vámi na vyjížďku. Nemusíte se bát, že Vám kůň uteče, protože příslušný trenér Vám ho povede.


VYJÍŽĎKY PRO POKROČILÉ

Pokud je Vám více než 12 let a jste dobrý jezdec, vyjížďku si můžete obstarat a jet na ni sami. Trenér pouze pomůže a poradí s výběrem koně. Pokud jste mladší 12 let, obstaráte si koně sami a trenér s Vámi jen pojede na koni jako doprovod. Chceme tím předejít zranění.


CENÍK

Vyjížďka pro začátečníky (30 min)..........80 Kč
Vyjížďka pro začátečníky (60 min)........160 Kč
Vyjížďka pro pokročilé (60 min)............160 Kč
Vyjížďka pro pokročilé (90 min)............210 Kč
Delší/kratší vyjížďka.............cena dle dohody


(c) Sii LSR
 

3 lidé ohodnotili tento článek.
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.