Srpen 2008

Škola...

31. srpna 2008 v 20:05 | Sii
Všichni myslíme dneska asi jen na jedno. Že zítra jdeme do školy. Mě se taky nechce. Tak vám přeju hodně zdaru a tady máte koníčka pro štěstí. Tak ať vám pomůže.
By Sii

Grafika SS1 a SS2

31. srpna 2008 v 18:22 | Sii
Všichni si stěžujou na grafiku v SS1 i v SS2. Já vím... Je to trošku horší, ale když se na tu hru kouknu celkově, je prostě boží - a nějaká horší grafika - mě nerozhodí.
  • Otěže lítaj někde v prčicích
  • noha zaražená v sedle
  • ocas v skrs zadní nohy
  • noha v kabátě
  • culík v zádech
ALE MĚ TO NEVADÍ! HLAVNÍ JE, ŽE TO VYPADÁ DOBŘE JAKO CELEK! pROSTĚ TO BERTE TAKHLE, ANI JÁ NEMÁM BEZCHYBNOU HRU, ALE JÁ SI S TÍM PROSTĚ NELÁMU HLAVU!
BY Sii

11. design

31. srpna 2008 v 15:56 | Sii
Můj jedenáctý design
Grey Dream Horse
Spokojenost: 100
Poznámka: Tenhle design se mi hroooooooozně moc líbí

Můj 6. diplom

31. srpna 2008 v 15:08 | Sii
No, diplom za mojí objednávku ikonky, hezký že?
Sii

Siistarshine má ikonku!

31. srpna 2008 v 15:07 | Sii
Nechala jsem si udělat klikací ikonku od Ivety jestli taky chcete, tap se koukněte na http://kone-ponici-ja.blog.cz, já klikací ikonky neumím a moc se mi líbí ta, kterou udělala, děkuju!

Diplom od ní:
Fakt moc děkuju!
Sii

Aktualitka

31. srpna 2008 v 12:56 | Sii
Ahoj! Určitě jste si všimli, že jsem začala psát nový komix Heatland Prong stable (zkratka: HPS). Ten mě moc baví a budu ho psát co nejčastěji, ale hlavně na něj musím mít náladu. To je jedna věc. A ta druhá je, že si vždy udělám 1 design dopředu a ten, který jsem si připravila se mi hrozně povedl. Nevím jestli mám změnit design a nebo ne. Kdyžtak napište komentář, jestli souhlasíte, nebo ne. A to je prozatím asi všechno, dnes už asi nic nepřidám, nevím. Zatím se mějte!
Sii

Příprava na narozeniny April

31. srpna 2008 v 12:22 | Sii |  Heatland Prong stable
Ráno jsem vstala a měla jsem zvláštní pocit. Zvláštní, ale hezký, byl totiž první den zimních prázdnin. Skvěle to vyšlo, máme je mít 2 týdny. Asi za hodinu jsem se šla porozhlédnout do vesnice.
,,Nestalo se nic zvláštního..." Pomyslela jsem si, když jsem viděla jen Johnatana a Thoma - brigádníka u máminýho obchodu. ,,Už jsou všichni ve stáji?" Houkla jsem na bratra a oprašovala jsem si sníh z rajtek. ,, No jasně že jo, jsem tu jen já s Thomem a já taky za chvíli odejdu na hokej." Oznámil mi a netrpělivě si nohou kreslil něco do sěhu. Pokrčila jsem rameny a vydala jsem se po vyšlapané cestě směrem ke stájím.
,, Čaaau, April!" Volala jsem na naší stájnici už z dálky. ,,Jdeš nějak pozdě, ve stáji už je jen tvůj Skype a můj starouš Bobby, no jo, asi už si na něm pořádně nezajezdím." Povzdychla a koukla se směrem ke stájím na hnědáka s bělostnýma nohama. Byl to už opravdu starý kůň.
,,Promiň lásko, že jsem tu tak pozdě!" Pohladila jsem Skypa a ten mi jemě nosem žďuchnul do ramena. Když chtěl, dokázal být tak něžný! Podstivě jsem mu vlažnou vodou opláchla trochu zablácené nohy, které jsem pořádně vysušila, vyčistila jsem mu kopyta, vyhřebelcovala, vyměnila podestýlku, napojila a nakrmila jsem ho. Nakonec jsem ho osedlala, nauzdila a vyvedla ven k April.
,,Jé April, že budeš mít zítra narozeniny! Vzpomínám si dobře? Bude ti 31, že jo!" Usmála jsem se a pevně jsem chytila Skypa pod hubou za otěže. ,,Em, ano, ale hlavně mi nic nedávejte. Nejlepší dárek pro mě je ten, že moji žáci jsou dobří - včetně tebe Less." Začervenala se April a zastrčila si neposedné rifle do holínek. ,,Ále, to všechno, co jsi pro svoje žáky obětovala, i svoji jezdeckou kariéru, musíme se ti nějak odvděčit, jen se nech překvapit!" Odbyla jsem ji. ,,A-a-a-ale..." Koktala zmateně, ale já už jsem nasedala na Skypa a bez odpovědi jsem cvalem odjížděla.
Poídla jsem skypa do trysku. ,,Pane bože, jak jsem na narozeniny April mohla zapomenout! Lhala jsem jí, když jsem říkala, ať se nechá překvapit! Bodejť, vždyť já pro ní nic nemám! Musím dojet za holkama ze stáje a musíme to naplánovat! Snad už budou ve vesnici." Povzdechla jsem si.
V Headland Prong nikdo nebyl, už ani Thom a Johnatan. Byly tam jen holky ze stáje, moje kámošky Kim a Merry. ,,Holky, poplach!" Vyhrkla jsem místo pozdravu. ,,Co se děje?" Zadívala se na mě nechápavě Merry a odhodila pramen svých plavých vlasů z čela. ,,Holky, my 3 přece máme každý rok na starost dárek pro April k narozkám!" Podrbala jsem se za krkem. ,,To je dost, že sis vzpoměla!" Zasmála se Kim a rozpustile pohodila hlavou.
,,My jsme nezaspaly, jako ty. Už je všechno zařízené, ale ty dárek vyzvedneš." Zaujatě jsem seskočila ze Skypa a přišla jsem blíž k Merry. ,,Můj strejda pracuje ve vedlejší vesnici ve stáji a věnuje Heatlandce koně a toho chceme dát April. Tolik snila zase jezdit." Oznámila mi Kim. ,,Tak to je skvělé! Jste jedničky holky! Teď se půjdu na toho koně podívat a zítra ráno ho vezmu do Headlandky a až přijde April, překvapíme jí." Přeříkala jsem holkám plán. ,,Výborně! Ale my teď jdeme zase jezdit, ahoj!" Rozloučily se se mnou a já jsem šla taky do sedla.
Najednou druhou cestou přikráčel k mamky obchůdku Thom. ,,Ahoj, nemáte tu náhodou ve výprodeji uzdu a sedlo? Myslím, že jsem to to nedávno viděla!" Zapřemýšlela jsem. Jasně že máme, mohu ti to prodat i ze slevou! Ale k čemu je vlastě pořebuješ?" Pokrčil rameny Thomas. Je to dárek pro April, ale nikomu to neříkej!" Zašeptala jsem. ,,Jasně že ne, ale tady to máš!" Poděkovala jsem, zaplatila a jela se podívat do vedlejší vesnice na toho krasavce.
Jela jsem podél řeky a za chvilku už jsem uviděla cizí budovu stáje. Tam stál postarší muž a opravdu to byl strejda Kim. Zavedl mě k té klisně, která se jmenuje Mesee.
Mesee byla moc hezká a pro April jak dělaná. Už od pohledu to byla zkušená klisnase silnými ale tenkými nohami a s nádhernou hlavou. Byla vlídná a přítomnost cizího člověka (mě) ji nijak nerozrušila. ,,To bude parádní dárek." Pomyslela jsem si a začla jsem si opravovat culík, abych do něj uvězdila vlasy, které mi z něj po cestě vyklouzly. Pak jsem si nasadila helmu a rukavice. Už jsem byla na odchodu.
Pak jsem ještě řekla strejdovi Kim, že si pro Mesee přijedu zítra brzo ráno. Taaaak, to bychom měli. Uvidíme, jak to zítra dopadne. Jste zvědaví? Já taky!

Heatland Prong - Pinevalley

30. srpna 2008 v 20:24 | Sii |  Heatland Prong stable
Ahoj! Tak to jsem já Less Coddyová, je mi 15 let a můj kůň Skype. Je to osmiletý hřebec bláznivý, ale bojovný stejně jako já. Jsem společenská, výbušná, ale i velmi přátelská bojovnice, stojící si za svými názory, někdy prostořeká i chránící. Jsem teperamentní a závodivý typ, se mnou se člověk nenudí a tyhle všechny vlastnosti má taky Skype. Oba jsme velmi aktivní a máme spoustu přátel. Užíváme si života a zažíváme spousta dobrodružství!
Bydlím v zemi, kterou skoro nikdo nezná, máme málo obyvatel ale je to ta nejkrásnější země, kterou jsem kdy okoukla. Bydlím tedy v zemi, která se jmenuje Pinevalley, ve vesnici Heatland Prong. Jezdím na koni a chodím do stáje Heatland Prong stable.
Tady bydlím. Ráda se tu se Skypem projíždím a předvádím se bráchovi. Máme přízemí kde je kuchyň obrovský obývák jídelna a schodiště nahoru. Nahoře vlastním malinkatý pokojík s nádherným balkonem, který je naplněný k prasknutí koňmi. Vedle má pokoj můj starší bratr, je tam malá chodba, ložnice rodičů a koupelna. Mamka se jmenuje Christina Coddyová a pracuje v jediném obchodě v naší vesnici a má z toho dost slušnou vejplatu. Táta Phill pracuje jako programátor v nedaleké vesnici a bratr Johnatan hraje hokej a je starší než já.
Tohle je Heatland Prong stable. Říkáme jí zkráceně Headlandka. Je to takový praštěný, ale všichni kdo chodí do Headlandky jsou praštěný včetně mě a stájnice April Johnsnová.
A tohle jse moje oblíbená krytá jízdárna kousek od Headland Prong stable. Je v ní krutej parkur a hodně si na něm zakáme. Jinak v celém okolí jsou koňské ztezky a venkovní cvičiště včetně skoku mohutnosti. To je asi vše o mě a o mém okolí, teď už se ale pustíme do mých dobrodružství. Tak pojďme!

Závod

30. srpna 2008 v 9:49 | Sii |  Lenka a její pravé sny
Lenka vyrazila...
Závod po tak dlouhé době jí trochu rozhodil. Nervózně pobízela a mlaskala, jenže Galloway se cítil ještě hůř než ona.
A pak už jen začalo předvádění Lenky skokových dovedností...
Poslední překážka... Poslední šance... Ale ne! Lenka brkla a udělala třetí chybu. Hodila to za hlavu a mířila jen k cíli.
Galloway se mohl roztrhnout. Už byl konec. Byli v cíli.
,,Udělali jsme mnoho chyb. Na medajli to stačit nebude. Nepředvedli jsme to co umíme, ale já mám radost, že jsme vyřešili tu záhadu s Andreou. Mám z toho dobrý pocit, udělali jme správnou věc. A tenhle závod je to poslední, co mi může zkazit náladu." Pošeptala Lenka Gallowayovi a ten na souhlas klidně pohodil hlavou.
A opravdu. Lenka byla sice na pátém místě, ale dnešní den byl pro ni výhrou. ,,Sice jsme nevyhráli, ale ty jsi pro mě šampion!" Přikývla Lenka a pohladila Galloa.
Ale jak to všechno vím? Celé jsem vám to vyprávěla, ve skutečnosti jsm si to mohla vymyslet! Vím to! Protože... Se jmenuju Lenka!
KONEC!
Vyprávěla: Sii - Lenka
PS: Tenhle komix už mě nebavil a neměla jsem nápady. Tak mě prosím omluvte. Děkuju

Asi si říkáte, že jsem hrozná...

29. srpna 2008 v 16:55 | Sii
Chjo... Já jsem hrozná, vždy něco slíbim a nakonec prdlajs. Asi bych neměla tolik slibovat. Poslední dobou jsem k PC skoro nesedla a včera jsem ho ani nezapla. Vůbec jsem na něj neměla náladu, zvláště né na blog a na komix a dokonce ne i na Starstable 2. Tenhle článek píšu z bráchovýho PC, ten můj zapnu až o víkendu. Asi si říkáte, proč nemám náladu a mojí téměř nejoblíbenější věc. Prostě celý 2 poslední týdny o prázdninch jsem vstávala ve čtvrt na 8 a byla jsem v hale do čtyř a minulí týden jsme měli i večerní tréninky do desíti večer. Ale ne zase jako že by mě MG nebavila, je super, ale jsem pak hrozně unavená a nejlepší co můžu udělat, je jít se koukat na Dr. House a pak si dát horkou koupel. Už nikdy vám nebudu nic slibovat, prostě se nechte překvapit. Napravím to o víkendu, ale co bude? Nechte se překvapit...
Sii
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.