Září 2008


Novej komix!

28. září 2008 v 13:13 | Sii
Začnu pomalu dělat další komix. Chvíli budu dělat oba komixy (HPS a ten nový) najednou, pak ukončím HPS a budu pokračovat tím novým. Za chviličku sem na blog dám úvod nového komixu. Počkejte si!

Asi to dočista změním

27. září 2008 v 20:51 | Sii

POZOR! ČTĚTE! DŮLEŽITÉ INFORMACE!

NEHLASUJTE JAKÝ BUDE DESIGN, UDĚLÁM ÚPLNĚ NOVÝ...
...A JINÝ! Ty dva co jsem si udělala předem, se mi nelíbí, jsou takový divný... Takže udělám design černo-oranžový. Nechci se hnát do křiklavých barev, protože tenhle blog je prostě udělanej tmavě a světlá mu nesluší. Nebojte se, bude to opravdu hezký design.
NEBAVÍ MĚ KOMIX HEADLAND PRONG STABLE...
...PROTOŽE NEDOKÁŽU VYMYSLET NĚCO, CO BY ZAPADALO DO DĚJE! No hrůza! Píšu sem takový žvásty! Jste chudáci, že to musíte číst. A taky bych chtěla udělat rubriku komixy a v tom by byl rozcestník, jenže já nevim, jak to mám udělat. Napište mi do komentářů prosím, jak udělat rozcesník! Prosím! Díky!
Your Sii

Co se tu děje poslední dobou

25. září 2008 v 18:26 | Sii
No jo, další aktualita. Ty musím psát pořád.

Disturbia

24. září 2008 v 18:35 | Sii


Nádhera

23. září 2008 v 19:09 | Sii
Tak tohle video jsem našla a dokazuje, jak můžou také lidé pracovat s koňmi a jak je také můžou milovat a naopak. Je to prostě nádhera...
By Sii

Anne & Tin-Can

23. září 2008 v 18:50 | Sii
Obrázky princezny Anne a plechovky Tin-Cana:Doufám, že se vám líbily...
By Sii

Infomace a otázky

23. září 2008 v 18:38 | Sii
Mám tu pro vás pár otázek a informací. Takže čtěte, pokud máte zájem.
Komix HPS udělám do konce týdne. Snad už se mi to podaří. Dneska sem dám obrázky Anne a Tin-Cana, už je mám nafocený.

Můj 7. diplom

21. září 2008 v 21:37 | Sii
Tentokrát od Terky. Nádherný, děkuju.
Sii

Velká Chuchle

21. září 2008 v 21:24 | Sii
Dnes jsem byla s kamarádkou na dostizích v Chuchli a musím říct, že to byla nádhera. Vždycky jsem brala dostihy jako trošku tvrdší sport, ale když jsem to viděla, tak jsem ,,čuměla s votevřenou hubou"! Byla to prostě nádhera a můj názor se rázem změnil: dostihy je nádherný a elegantní sport (!!! Kdyby se nepoužívali bičíky!!!). Viděla jsem 8 dostihů a myslím, že v 5. jsme si vstadili na jednoho koně 100 na vítěztví, bohužel byl druhej... Samozřejmě jsem si taky nemohla odpustit jízdu na poníkovi ZDARMA. Jela jsem na nějakém Vilíkovi a kámoška na Bajajovi. Když jsme sledovaly jeden dostih zblízka, doslova mi to bralo dech. Taky jsem viděla, jak se asi 6 chlapů snaží natlačit nějakého koně do startovacího boxu a byla to opravdu sranda. Takže radím vám, běžte na dostihy (nemusíte na překážkové, protože ty jsou nebezpečné), je to opravdu nádherný zážitek. Ještě, že jsme měli ty VIP lístky...
By Sii
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.