Listopad 2008

A jede se

29. listopadu 2008 v 10:39 | Webmiss Sii
Tak, dneska už jedeme do Prostějova, kde budeme mít zítra závody. Jsou to poslední v tomhle roce, tak doufám, že alespoň trochu vyjdou. Prosím, držte nám pěsti, protože tohle je MČR, závody, na který jsme pořád dřeli. Jestli to dobře zacvičíme, tak půjdem s tou přísnou, ale jinak hrozně hodnou a usměvavou trenérkou do ZOO. To si přece nemůžeme nechat ujít! Ufiky, takže se sváma loučim, v pondělí a možná i v úterý budu mít volno, takže na 100% udělám komix, nejpíš i nový zimní design a přidám i Na téma.. atd. Takže se máte na co těšit, zatíím padám!
Sii

Na téma.. parkur

26. listopadu 2008 v 21:33 | Webmiss Sii
Na téma.. parkur
Počet: 17

Začlo se zase dřít..

25. listopadu 2008 v 13:59 | Webmiss Sii
No tak bohužel.. Jak už jsem vám říkala, čeká nás Mistrovství ČR. Je mi to hrozně líto, ale prostě na blog nemám náladu, ani čas! Včera nás jedna trenérka naprosto sedřela a dneska jí máme taky. Bohužel nám ale naše sestava úplně přestala jít! Takže musíme dřít o to víc! Stejně dneska bych přišla k PC asi až v 19:00. Trénink nám končí totiž v 18:30 a než dojedu domů.. Fak upe nemůžu! Ještě k tomu mám křeče v kolenou a bolí mě v krku! Ježiš já se tak těším na příští týden! Už budu mít vše zasebou a trenérka nám dá na stopro volno.. Ale teď? Kdyby jsme žádaly volno.. Asi by to skončilo větou : ,,Spadly jste z višně? Vždyť jste nepředvedly naprosto nic!" Takže já se s váma ochotně loučím..
Sii

Na téma.. velešský pony

23. listopadu 2008 v 14:27 | Webmiss Sii
Na téma.. velešský pony
Počet: 7

SB Wella

23. listopadu 2008 v 12:10 | Webmiss Sii
Majitelka: Wella
Blog je o: Koních (jak jinak)
Můj názor: Hezký bloček! Je hlavně o plemeni appaloosa
Známka: 1
Diplom: Kladrubský kůň ↓↓↓
A diplomek od ní. Díky!

Info k SB

23. listopadu 2008 v 11:59 | Webmiss Sii
Jen vám chci říct, že když bude chtít někdo spřátelit a bude se mi jeho blog líbit, napíšu mu. Ale když nebudu chtít, tak se mu nebudu ozývat. Prosím, neberte to jako urážku. Taky se vám snad stalo, že někdo kdo chtěl spřátelit, neměl moc hezkej blog. Teď no na nikoho nemyslím, takže se neurážejte! Spřátelím s vámi, jen pokud se vám ozvu! Tak to prosím respektujte..

SB Lucy

23. listopadu 2008 v 10:55 | Webmiss Sii
Majitelka: Lucy
Blog je o: Koních, hrách a všem okolo!
Můj názor: Perfektní blog! Všude super grafika a krásný nápady!
Známka: 1*
Diplom: Lipicián ↓↓↓
Krásný diplom od ní

Hlásím se..

22. listopadu 2008 v 17:52 | Webmiss Sii

Hlásím se..
Dnes tu nic nebylo, protože jsem byla na tréninku, pak jsme byly s monkey v koně na Madagaskaru 2 a pak jsme šly ještě nakupovat. Vrátila jsem se asi před čtvrt hoďkou a jsem docela utahaná. Takže bych si ráda odpočinula a zítra zase něco přidám.
Budu se snažit udělat nejspíš komix a asi najdu nějaké obrázky a budu se opičit po Terce a zavedu rubriku ,,Na téma..". Doufám, že jí to nebude vadit, ale potřebuje se tu objevit něco nového.
Mám připravený zimní design a s tím chci i předělat menu. Asi ho trochu přeházím a taky udělám nové nadpisy, ale nebudu dělat klikačky do menu, protože je to nepřehledný. Sice hezký, ale takhle si vybereš přesně co potřebuješ.
To je zatím vše, co bych chtěla říct.
Sii

Kapitola 6. Ricky něco skrývá

20. listopadu 2008 v 20:30 | Webmiss Sii |  Whoa, girl!
Zatočili jsme docela prudkou zatáčku, ale proti nám jel někdo jiný! Úplně šíleně jsem se lekla a cukla jsem otěžemi. Wiky samozřejmě rychle zastavil, ale ta holka, co byla přede mnou tlumeně vykřikla a spadla na zem. Nerozeznala jsem, kdo to je, ale rychle jsem chytla jejímu koni otěže a podívala jsem se dívce do tváře. Tekly jí slzy, ale rozpoznala jsem jí, byla to..

Koník

20. listopadu 2008 v 19:32 | Webmiss Sii
Vyhrabala jsem starý fota koně z Mníšku pod Brdy (tam bydlí moje kámoška). Docela pěknej koník:
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.