Prosinec 2008

Novinka k 31.12. - Silvestr!!

31. prosince 2008 v 15:05 | Sii
Dneska na blog už nic nepřidám, protože se chystám na navštěvu monkey. Budeme mít silvestra u mě v pokojíku a snad to bude alespoň trochu jízda! Budeme se koukat na TV, budeme u PC, psát knihy (obě totiž píšeme knížky), zpívat, tancovat a pak si dáme bublinkovou koupel. Ale to už jsem nikde jinde. Jen bych vám chtěla všem popřát krásný Nový rok a taky krásný nový rok (tím myslím ten den a i celý rok 2009), hodně úspěchů atd. Však vy to znáte. Prostě vše NEJ. Zítra tedy udělám mini rekonstrukci z blogu na miniweb (nebudu mít web, jen se budu snažit, aby to tak vypadalo xD) a komix Prima život!. Tak hezkého silvestra! :))
Sii

Momo

31. prosince 2008 v 12:09 | Sii
Momo je jak jinak shetlandský pony. Je hravý, hrozně hodný a je to pořádnej přítula. Je to mlsoun a miluje mrkvičku a cukr - jenže ten mu moc nedávám. Zato mrkev mu přinesu vždycky nějakou. V naší stáji je to takový ,,maskot", má hrozně rád hříbě Geniuse a beztak všechny ze stáje. Hrozně rád škádlí Lady Anne a Fantoma a ty ho pak ze srandy honí. Vždy je to srandovní pohled, když Momo peláší před obrovsou Lady Anne, nebo Fantomem. Je to prostě veselý poník a já ho mám moc moc ráda.

Genius

31. prosince 2008 v 12:04 | Sii
Genius je hříbě lipiciána (ale jeho otec není Fantome), kterého jsem koupila v jedné stáji. Hned když přišel ke koním, oblíbil si klisnu Karamel a shetlandského poníka Momo. Karamel je skoro jako jeho ,,adoptivní matka", protože se o něj řádně začala starat. Genius je zlobidlo jako všechny hříbata a myslím, že ho později budeme používat na drezuru.

Karamel

31. prosince 2008 v 11:58 | Sii
Další klisna se jmenuje Karamel. Je ve stájích taky už hodně dlouho. Dříve jsme s ní jezdili western, ale teď už je trochu starší, tak jí používáme pro rekreaci. Je plemeno Quarter, ale je hodná, klidná a nikoho, ani ničeho se nelekne, protože už všechny ve stájích zná. Mám jí moc ráda a ona hrozně miluje jedno hříbě, i když není její.

Novinka k 30.12. - Změny

30. prosince 2008 v 22:46 | Sii
Na Nový rok (1.1.) dojde na blogu k změnám. Už mám udělaný nový design, který tu bude téměř nastálo. Tím chci říct tak na 3-4 měsíce. Je jednoduchý a já myslím, že hezký. No a pak provedu ještě pár změn, no, však vy uvidíte. Zítra je silvestr a příjde ke mě monkey a bude u mě přespávat. Asi nic nepřidám, protože se budu připravovat na večer.
Uvidíte, že se vám můj nový design líbit, protože to tu bude trochu vypadat jako malá webová stránka. Tak se nechte překvapit.
Sii

Fantome

30. prosince 2008 v 16:42 | Sii
Fantome je čistě bílý valach lipiciána. Je elegantní a má silné nohy. Proto ho používáme k parkuru. Je na něj potřeba profesionální jezdec, protože pod nikým jiným se nehne ani na krok. Je tvrdohlavý, ale jinak skáče jako bůh. Dostala jsem ho od jedné kamarádky a to byl hrozně umíněný. Teď se to pořád zlepšuje a začíná se z něho pomalinku stávat příjemný kůň.

Mauricius

30. prosince 2008 v 16:33 | Sii
Mauricius je arabský hřebec. Má bujnou a veselou povahu, používáme ho hlavně na dostihy, protože je velmi rychlý a vytrvalý. Koupila jsem ho od takového divného chlapa, u kterého vypadalo, že se ho rád zbavil. Pak jsme ho trénovali v dostizích a začal vyhrávat. Je to milý koník, na kterém si ráda vyjedu.

Gawani

30. prosince 2008 v 16:26 | Sii
Gawani je klisna fríského koně. Má opravdu duši divokého koně, protože jsem jí našla v lese, když jsem jela s Lady Anne na vyjížďku. Neměla na sobě ani sedlo, ani uzdečku, tak jsem jí vzala k nám do stájí. Když se o ní nikdo nehlásil, nechali jsme si jí. Používáme ji hlavně na drezůru a už v tom vyhrála několik soutěží. Je trochu paličatá, ale jinak moc hodná kobylka.

Lady Anne

30. prosince 2008 v 16:19 | Sii
Lady Anne je elegantní hanoverská klisna. Má dobrou povahu, je něžná k malým dětem, ale určená pro pokročilé jezdce. Používáme jí na voltiž, protože na sobě udrží téměř každého. Je skotačivá a koupila jsem jí v jedné úspěšné stáji, takže je velmi dobře vytrénovaná. Mám jí hrozně ráda, protože jí nedělá problém být s cizími lidmi. Je stále klidná a vyrovnaná.

Starker

30. prosince 2008 v 15:10 | Sii
První kůň, kterého vám předvedu je Starker. Je to valach plemena Hafling. Je to mírumilovný koník kterého používáme spíš pro rekreaci, je vhodný pro malé děti a začátečníky. Dostala jsem se k němu tak, že mi ho nabídl nějaký farmář za slušnou cenu a já to přijala. Je na statku nejdéle. Mám ho ráda, protože nezlobí a je ke vem hodný.
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.