Leden 2009

Novinka k 31.1. - Nový design

31. ledna 2009 v 12:46 | Sii
Ahoj!
Tak jsem nastavila nový design. Kvůli té blbé reklamně na Hornbach se to úplně zkomplikovalo, takže jsem musela úplně předělat okraje stránky. Teď mám bohužel ještě jinou práci, ozvu se později! Zatím papa
Sii

Grafická soutěž - 4.kolo - poslední

29. ledna 2009 v 20:10 | Sii
4. ÚKOL - LAYOUT

Příklad LAYOUTU:


Vyrobila: SiiVáš poslední úkol je vytvořit LAYOUT. Použijte cokoli, jakékoli obrázky, prostě NECHTE TO PODLE SVÉ FANTAZIE! Důležité pokyny: layout vyrobte co nejefektněji, nejlépe aby přesahovalo záhlaví do okrajů. Vyberte si vhodné obrázky a dolaďte k nim barvy atd. A HLAVNĚ - BUĎTE ORIGINÁLNÍ! NECHCI TU VIDĚT UŽ OKOUKANÉ LAYE, PÍSMO, ANI STYLY! BUĎTE ORIGINÁLNÍ! HLAVNĚ NETVOŘTE TO, CO UŽ JSTE ZVYKLÍ DĚLAT, ALE TROCHU EXPERIMENTUJTE! Svůj originál uložte na jakýkoli zkušební BLOG a pošlete mi e-mailem adresu toho blogu.

Snažte se to poslat co nejrychleji, ale neodflákněte to!
Až budu mít všechny adresy, zveřejním hlasování.
posílejte na sii11@seznam.cz

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI: Buďte ORIGINÁLNÍ! Ale hlavně - NESMÍTE SI ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM SHÁNĚT HLASY! NESMÍTE SI NA BLOG DÁT ,,JSEM V SOUTĚŽI, HLASUJ PRO MĚ", TO JE PŘÍSNĚ ZAKÁZANÉ! JAKÉKOLI PORUŠENÍ ZNAMENÁ DISKVALIFIKACI.

Teď se teprve ukáže, kdo je opravdový grafik..

Grafická soutěž - 3.kolo (výsledky)

29. ledna 2009 v 19:54 | Sii
Dneska mám pro vás dobrou zprávu. Nikdo nevypadl. Terk@ a kiki měly stejný počet hlasů.


Tak vám moc gratuluji! Všechny jste postoupily do posledního kola!Páne jo

28. ledna 2009 v 20:13 | Sii
Další obrázky SS3. Vypadá to moc pěkně!

Novinka k 27.1. - Zachraňte mě!

27. ledna 2009 v 18:56 | Sii
Áááá! Zachraňte mě! Jsem v posledním kole ve VGS a moc bych potřebovala hlasy zde pro tenhle tenhle layout! Byla bych vám moc vděčná, ale samozřejmě vás do toho nenutím.
Za chvíli také vyhlásím poslední klolo mojí grafické soutěže, takže si na to počkejte. Tak já jdu na to, ,,uvidíme se" později.
Sii

Novinka k 26.1. - Nástup do nového týdne

26. ledna 2009 v 21:14 | Sii

Je tu další týden. A s tím přináším spoustu zajímavých věcí.
Je toho hodně, co vám chci říct. Udělala jsem sadu avatarů, které budu přidávat k aktuálním novinkám. Jsou to sice menší avatárky s velikostí 75x75 pix, ale myslím, že je to hezčí. Ale začnu od začátku. První věc je, že přišla koňská blogová krize (?). Jestli nevíte o co GO, přečtěte si tento článek a pochopíte. Trochu radostnější zpráva je, co chystám v tomhle týdnu. Jelikož v pondělky asi nebudu vůbec chodit do školy a budu chodit jen na gymnastiku, měla jsem dnes volno. Zítra jdu ze školy na rovnátka (alespoň na hodinu). Ve středu máme ve škole jen ájinu a přírodopis, jinak zbytek dvě výtvarky a pracovky, takže to bude v pohodě. Čtvrtek bude trochu namahavější den, ale odpadá nám odpoledka, protože je vysvědčení (že by?). A v pátek je volno (ale jdu na trénink a to mi neva). Takže sečteno a podtrženo: ZÍTRA UZAVŘU HLASOVÁNÍ V GRAFICKÉ SOUTĚŽI A VYHLÁSÍM POSLEDNÍ KOLO, V SOBOTU UDĚLÁM NOVÝ DESIGN NA ÚNOR A V NEDĚLI DÁM NA BLOG HLASOVÁNÍ O NEJ. FOTKU ÚNORA. To je prozatím vše.
Sii

Moje nejoblíbenější plemeno

25. ledna 2009 v 13:31 | Sii

Ano, musím říct, že moje minulá urychlená odpověď byla trochu vedle. Přemýšlela jsem o tom, co za plemeno by se mi líbilo nejvíc. Arab.. To mě napadlo hnedka jako první. Ale arab nebyl ta pravá volba. To jsem zjistila, když jsem dělala monkey diplom za bleskovku. Přála si welsh coba. Hledala jsem, ale žádnou vhodnou fotku jsem nemohla najít. A hele - nádherný koník kráčející v trávě. Nádhera. Ihned jsem začala dělat diplom. Čím déle jsem ne na toho poníka dívala, tím víc se mi líbil. Má tak jemné rysy a při tom je elegantní a má tak nádherné zbarvení. Pruh co má na nose mě doťuk. Prostě jsem se do něho zamilovala. Jemný menší koník, kterého bych si přála. Není to žádný frísák, ani arab. Je to Wels cob. Je obyčejný, ale mě bohatě stačí. Když jsem se téměř unešená vrátila na deviantART, našla jsem další fotku. Už jsem si představovala, jak ve skutečnosi - někde daleko od ČR běhá v nějaké velké ohradě s vysokou trávou. To je on. To je nejhezčí kůň, kterého jsem kdy viděla. Opravdu. Takže odpověď je teď naprosto jistá - mé nejoblíbenější plemeno je WELSH COB. Monkey, děkuju za inspiraci!

Výsledek bleskovky č.13

25. ledna 2009 v 13:06 | Sii
Tak jsem vzala ještě další tři, takže tady mám pro vás dohromady 8 diplomů s tím, co jste chtěli.
Snad se vám líbí.

Český obal

25. ledna 2009 v 10:32 | Sii
Český obal SS3 - Jarní jezdci.

Bleskovka č.13

25. ledna 2009 v 10:22 | Sii
  1. Jaké zbarvení má kůň na obrázku?
  2. Těšíš se na SS Jarní jezdci?
  3. Máš blog? Jaký?
  4. Chodíš sem často?
  5. Četl(a) jsi moje komixy?
  6. Jestli ano, jaký se ti líbil nejvíc?
  7. Jaké je tvé nejoblíbenější plemeno koně?
  8. Jaké je tvé neoblíbenější zbarvení koně?
  9. Jaký je tvůj nejoblíbenější jezdecký sport?
  10. Co chceš na diplom?
Beru prvních 5..
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.