Únor 2009

Spring horses

28. února 2009 v 19:06 | Sii
Pokud kopíruješ:


Grafická soutěž - 4.kolo - poslední (výsledky)

28. února 2009 v 16:20 | Sii
A je to tady. Vyhlášení vítězů. Hlasování jsem nechala dlouho, aby jsme se přesvědčili o opravdovém vítězi - a ten měl neuvěřitelných 60 hlasů!Obaly všech her

28. února 2009 v 14:40 | Sii
Na HIDDEN jsem našla obaly všech her. SS1, SS2, SS3.. a.. SS4!!!

Nový design

28. února 2009 v 13:48 | Sii
Tak jsem nastavila nový design. Bohužel kvůli té pitomé reklamě na Hornbach nevychází. Naštěstí ta reklama platí jen do dneška, takže to budete muset dneska ještě vydržet.

Videa SS3

28. února 2009 v 11:03 | Sii
Průvodce v SS3:


Dressage final:


Super ne?Novinka k 25.2. - Chystám velké věci

25. února 2009 v 19:23 | Sii
Ahooj, jsem zpátky z hor!
Už jsem se na vás moc těšila. Na ten design co tu je se už nemůžu ani podívat a ještě ho k tomu kazí ta reklama. Naštěstí ale chystám změny.
Zítra a trénuju od rána až do večera (a v Hervisu mají super tričko!!), takže budu dost ,,zaneprázdněná". V pátek to samí, ale večer by se mohlo něco podařit. Ale budu se dívat na Tudorovce, tak nevím. ALE ZATO O VÍKENDU! To bude sado maso! V sobotu - nový design - na březen. V Neděli - blogový magazín a hlasování o nejlepší fotku března. A v neděli je PRVNÍHO, což znamená, že PŘIJDE BRZO STRATABLE 3 a.. Rozjede se dlouho očekávaný komix MALLIBE MOON! Jéjda, já už se nemůžu dočkat, až ten komix začnu dělat. Asi před měsícem jsem si ho celý vymyslela a napsala do mého milovaného bloku na 3 stránky. Tehdy jsem tím byla úplně posedlá a teď se mi to zase vrací. A není divu. Miluju psaní komixů a už mi to zkrátka chybí. Mějte se a počkejte si na mě! Bude to stát za to (snad)! PÁÁ
Sii

Novinka k 19.2. - Konečně je to za mnou

19. února 2009 v 19:50 | Sii
Plně připravená - jsem zpět!
Úúf, to byl zase týden. Pondělí - otisky! Ten, kdo to zažil ví, že je to pěknej humus.. No radši na to nebudu už myslet. Zbytek týdne proběhl normálně - celé dny ve škole, na tréninkách a nad úkolama. Už mě úplně ničil ten pohled na můj blog, že jsem nepřidala jediný článek od neděle. Zítra mám docela pohodovej den, protože nejdu do školy, ale půjdu na trénink, protože odpoledne budou mít starší holky od nás u nás v hale přebor Prahy, takže nebudeme moct trénovat. Proto jdu dopoledne. Pak bych mohla jít konečně nakupovat hadry do CéÁčka (C&A), protože jsem tam viděla boží kalhoty a ty prostě musím mít! No a od soboty máme jarní prázdniny (super) a od soboty do středy jedeme do Rakouska na hory, takže mě tu neshánějte. Po příjezdu se vám určitě zase ozvu. Uvidím jak zítra budu mít čas na blog, ale nic neslibuju.
Sii


1. Free layout

15. února 2009 v 17:29 | Sii
Název: Sea horse! RUN!
Barvy: modrá: #B0C0D9
hnědá: #4C3935
Výška záhlaví: 387 pixelů

STAHUJ ZÁHLAVÍ

Poznámka: Docela povedený. Ujde!

Náhled:


(v balíčku, který stáhnete je i návod jak a co nastavit na blog)

Podmínky ke stahování layoutů

15. února 2009 v 14:36 | Sii
PODMÍNKY KE STAHOVÁNÍ LAYOUTŮ:
  • Při použití mých layoutů nebo grafiky vždy uveď zdroj!
  • Neodstraňuj můj copyright (©)!
  • Grafika, která se má používat pouze na layout, se nesmí používat jako součást obsahu webu!
  • Nevydávejte grafiku za svoji!


Novinka k 15.2. - Ohh, yes!

15. února 2009 v 14:27 | Sii
Ahoj, tak jsem zase tady..
Mám hodně moc dobrou náladu, ani nevím proč. Bohužel jdu zítra na otisky na nový rovnátka, protože z těch mých stávajících jsem už ,,vyrostla". Otisky jsou pěknej humus, ale co se dá dělat. Ještě musím udělat prezentaci v Pover Pointu do školy na informatiku. Vůbec se mi nechce. Ale prostě i tak mám dobrou náladu. Teď půjdu dělat nějaký layout volně ke stažení. No a pak už mě na blogu moc nečekejte.
Sii
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.