Květen 2009

Novinka k 31.5. - Nemám nápad!

31. května 2009 v 18:30 | Sii
Vůbec mi nejde udělat ten nový design. Úplně mi došly nápady, celý den jsem se s tím pachtila, ale pořád nevím, jaký udělat. Takže jestli by vám to nevadilo, udělala bych později nějaký hodně jednoduchý. Nevím jak to, ale čím dál tím víc se mi líbí designy typu webové stránky. Nějaký jako byl třeba design Wild horse. Nevadilo by to vám? Prosím, napište váš názor do komentářů.

No a nafotila jsem naše koně, takže co nevidět budou v La Starshine v rubrice Koně. Zatím to je vše.


Novinka k 27.5. - Co Siistarshine čeká

27. května 2009 v 19:21 | Sii
Takže.. Držte si klobouky!
Na červen chystám nový design. Nějaký veselý, světlý, s našimi koníky. Všechno začne ale až příští týden 1.6. Budu mít volno celý týden (odpoledne). Takže hodně fotek, design, komix.
Pomalu začínám vymýšlet nový komix. Ještě uvidím, jak se bude jmenovat a počkám si až na letní jezdce. Teď tu ale asi do soboty nebudu. V sobotu máme mistrovství České republiky a pak už jenom volno, volno, volno! Půjdu s kámoškama do centra Chodov, půjdem na zmrzku, nakupovat, na jídlo.. Prostě super! No, ale hlavně budu mít dostatek času na blog! Konečně se dočkáte! Na začátku prázdnin sice jedu do Bulharska na poslední závody, ale pak to bude báječný! Pojedu ke kámoškám na chaty, budu odpočívat, užívat si léta. V srpnu ale pojedu na soustředění a zase začnu trénovat. Ale to je až za dlouho! Hlavní je, že budu mít na vás konečně čas! Tak vydržte, neděle je už blízko!


4. Kapitola / 2. řada

24. května 2009 v 20:28 | Sii |  Mallibe Moon
Karin se Sebastiánovi svěřila, že znovu uviděla Malliba Moona ve Starém přístavu. Ten jí prozradil, že ho taky kdysi dávno spatřil. Karin nevěřila vlastním uším. Tohle, že se Sebastiánovi stalo? Taková katastrofa jenom kvůli němu.. kvůli tomu koni, co nosi neštěstí?

LS NEWS - 22.5. 09

22. května 2009 v 22:17 | Sii
Dneska k nám přijela Anna Boučková. Připravila jsem pro ni Patcha, Silver Lady a Merillin. Přivezla si svou kobylku Chrispy Nut a předvedla nám svoje jezdecké umění. Byla opravdu dobrá a líbili se jí naši koně, tak naší nabítku přijala a zůstala u nás. Samozřejmě jsem všechno fotila.

Všechny fotky ve fotogalerii.
(PS: V neděli něco přidám, zítra nemůžu.)


Novinka k 17.5. - Já ten komix snad nedodělám!

17. května 2009 v 18:34 | Sii
Já ten komix snad nedodělám! Pokusím se ho udělat někdy v týdnu. Už se na něj tak hrozně těším, ale vždycky mi do toho něco vleze. Musela jsem si vymýšlet vystoupení do školy, hledat si hudbu, správně ji zakončit.. Taky jsem musela vyfotit fotku do jedné soutěže chladnokrevníků, na které mi pózovala Beige Girl. Snad se mi alespoň trochu povedla. Už se těším na set Breyer - Stablemates Eventing Play Set, ale o tom jsem vám psala už v LS NEWS (La Starshine Novinky), které jsem začala ode dneška psát do rubriky a ne do článku. Alespoň uvidíte vždy aktuální novinky LS hned na úvodní stránce. Teď si uklidím pokoj a pustím se do komixu, tak snad ho stihnu. Taky chci začít vyrábět nový dess na červen, abych ho nedělala na poslední chvíli. Chci udělat nějaký veselý, s nějakými fotkami mých koníků. To je tak všechno. A tohle je ta fotka, líbí?


PROFI PHOTO 2009 - 1. kolo

17. května 2009 v 13:18 | Sii

1. KOLO


LS NEWS - 17.5. 09

17. května 2009 v 10:07 | Sii
17.5. 09 - No páni! Dneska ráno jsem sedla k PC a jako vždy jsem se podívala, jestli někdo neodpověděl na můj inzerát. Podala jsem ho už docela dávno. Hledáme vhodnou reprezentantku naší stáje. A co nevidím! Někdo mi odpověděl! Odpovědělo mi hodně lidí, ale nikdo nebyl vhodný. Nějaká Anna Boučková mi napsala svoje tel. číslo. Neváhala jsem a volala. Domluvili jsme se, že přijede v průběhu příštího týdne. Říkala, že má svého koně, ale klidně by ho prodala pod naší stáj, my bychom se o něj starali a ona by mohla jezdit všechny naše koně. Poslala mi dokonce e-mailem nějaké fotky:
Na první jede drezůru a ukázala nám svůj pohár a stuhu, na druhé jede cross country a na třetí parkur se svým koněm. Jak vidíte, je všestranná a moc by se do naší stáje hodila. Těším se, až přijede a těším se i na jejího koně. Byla bych moc vděčná, kdyby naší nabídku přijala a zůstala by v La Starshine.
Objednala jsem si tento set! Je to opravdu báječný! Už se na něj moc těším! Obsahuje: hnědého koně velikosti Stablemates, jezdce, sedlo, uzdečku, stuhu pro vítěze, pohár, drezurní arénu, nastavitelnou překážku, překážku z tyčí a dvě "dřevěné" překážky na Cross Country! Hned jak mi tento set přijde, všechno nafotím!

LS NEWS - 15.5. 09

17. května 2009 v 10:02 | Sii
15. 5. 09 - Ten člověk, co se tu o to stará, jenom leží na zemi u zvláštní zelené ,,kulisy", s fotoaparátem u oka a snaží se zachytit krásu miniaturní postavičky koně.. Snad se mu to povedlo, protože teoreticky předělal rubriku ,,KONĚ". No, tím ,,předělal" se myslí to, že vyměnil staré fotky s těmi, u kterých hodinu ležel na zemi. Ale nebudu o sobě mluvit jako o člověku, protože se mi jaksi těžko píše..

LS NEWS - 19.4. 09

17. května 2009 v 10:02 | Sii
19.4. 09 - Nové fotky ve fotogalerii z lesa.


LS NEWS - 12.4. 09

17. května 2009 v 10:01 | Sii
12.4. 09 - Nové fotky ve fotogalerii z výběhu za stájí.

Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.