Červenec 2009

Mějte se tu hezky + jedno upozornění

30. července 2009 v 9:30 | Sii |  Deník LSR
Bohužel, mám zase pro vás špatnou zprávu, odjíždím a nestihla jsem přednastavit žádné články. Dnes v 10:00 odjíždím s kamarádkami na chatu a pak rovnou jedu s rodiči do Mariánkých Lázní. V lázních sebou budu mít tátův notebook, takže napíšu, hned jak se k němu dostanu, což bude někdy asi v pondělí večer. Mějte se tu hezky a ještě jednou se omlouvám, že tu nic nebude. Ahoj všichni!
_____________________________________________________________________

A teď to upozornění. Občas sem zavítá nějaký ,,anonym" který otravuje všechny kolem sebe. Stejně tomu se stalo i včera, kdy nám sem jedna Anonymka přišla nadávat za to, že chceme pryč z Pony Clubu. Možná, že se jí tam líbí, ale nemusí nám nadávat a ještě ke všemu sprostě. Když někdy na takového člověka tady na blogu narazíte, ráda bych, abyste si ho nevšímali. On má zřejmě chuť se s někým hádat a nazývat lidi krávami, buzerantami (v tom lepším případě) atd.. Tak vás prosím, NEREAGUJTE NA JEJICH KOMENTÁŘE. Když uvidí, že je nikdo z nás ,,neokřikuje" půjdou pryč, protože uvidí, že si tady moc nezanadávají. Já jakýkoli komentář s kritikou snesu, ale sprostá slova (ve smyslu nadávat) tady nstrpím. Takže, ráda bych vás poprosila, abyste na ,,anonymy" NEREAGOVALI A KDYŽ BUDOU DÁL PSÁT SPROSTÁ SLOVA, TAK JIM ZABLOKUJI PSANÍ KOMENTÁŘŮ.

Děkuji.
Proč končím s Pony Clubem?

29. července 2009 v 16:19 | Sii
Mám několik důvodů, proč skončit s Pony Clubem, až mi dojde balíček se SS4.
  • Místo jednoho balíčku bych měla jeden set Stablemates
  • Nepřiměřená cena
  • Jsou tam nějaké věci, které vůbec nechci, nebo je nepotřebuji
  • Lepší mít nějakého kvalitního Breyer, než jeden balíček
  • Do Stablemates jsem se zamilovala a pro mě jsou lepší investicí než Pony Club
  • Taťka taky říkal, že Breyeři jsou lepší
To jsou moje osobní důvody. V žádném případě to nemyslím zle a nechci tím nikoho pobuřovat. Jen jsem vám napsala, proč to dělám. Hlavně proto, že mám radši Breyer Horses a radši je za Pony Club vymněním. Nechci, aby mi taťka kupoval obojí. Nechci.

Belle - 1. Místo BEGAN 2009

29. července 2009 v 13:34 | Sii |  Deník LSR
Belle (SN: LSR Crackled Ice), se svým ještě starým show name Beige Girl vyhrála soutěž chladnokrevníků BEGAN 2009 na ranchi (stáji) Le Germaine! Dlouho odolávala veliké konkurenci a nakonec vyhrála! Gratulujeme!

Fotka, se kterou jsme soutěžili:
Diplom od Nasny:

Děkuji, Nasny! Děkuji taky všem, kteří pro Belle hlasovali!Like the Wild West - SS4

29. července 2009 v 13:20 | Sii
Starstable 4 - Letní jezdci již v zářijovém balíčku. Ze SS4 také začnu dělat komix - Like the Wild West, ale to už asi víte. SS4 bude s westernem, nejspíš tam i budou plemena Appaloosa a American Paint Horse. Je to super, že je to o westernu, protože z farmy Zahradnice o něm už něco vím.
Moje fotka z katalogu! Nekopírovat (nevšímejte si toho modrého kolečka, nejspíš chyba v tisku)!
Teplé sluneční paprsky tančí po polích s dozrávajícími klasy obilí a rozkvetlých loukách. Škola právě skončila (paradox, začala) a nastaly nekonečné letní prázdniny, během nichž pomáháš Kojotovi (divné jméno) - bratru pana Hermana, který se vrátil z Ameriky a chce se v Jorviku věnovat westernu (jupíí!). Pod povrchem však bublá zlo (zápletka?). Mezi lidmi na farmách se začnou šířit podivné zvěsti a klepy. Co se má stát s jízdárnou v Jorviku? A proč se vlastně Kojot tak náhle vrátil domů? Jaké je jeho tajemství? Nezbývá, než abys ho odhalila.
Páni, tohle poslední SS4 bude možná konečně trošku vzrůšo!


Farma Zahradnice + novinky

29. července 2009 v 13:07 | Sii |  Deník LSR
Začnu pěkně od začátku. Všichni víte, že jsem odjela na farmu Zahradnice. Stručně vám sem napíšu, co se tam dělo a taky vám sem dám několik fotek. Je jich hodně málo, protože kolem koňské ohrady byla pole a vůbec se tam nedalo dostat. No, ale už nebudu kecat a napíšu vám, co se tam dělo.
Když jsme s mamkou přijely, ubytovaly jsme se a mohly jsme si jít zajezdit. Byl tam takový hodný pán, s kterým jsme si došly pro koně. Jenže to jsem ještě nevěděla, co mě čeká. Došly jsme si pro krásného ryzáka, typuji Quarter horse. Jmenoval se Wolker. Vyčistila jsem ho (včetně kopyt) a pak pán přinesl podsedlovku a sedlo. Pak mi poradil, jak nauzdit. Jakmile to měl hotové, odvedl Wolkera do jízárny. Nikdy jsem ve westernovém sedle neseděla, jezdila jsem jenom anglii. Musela jsem koně řídit úplně jinou metodou, než jsem doteď dělávala. Taky že jsem jezdila westernově. Kdo neví, musela jsem řídit jednou rukou, s povolenými otěžemi a když jsem chtěla zabočit, tak jsem udělala pohyb rukou dopředu a do té strany, kam jsem chtěla zabočit. Pořád jsem musela mít povolené otěže. Pak jsem krokovala kolem jízdárny a dělala slalom. Pak přišel čas na klus. Klusala jsem jen jednou v životě (teď už samozřejmě ne) a v anglickém stylu. Ale bylo to v pohodě a za chvíli jsem si zvykla. No a pak prý že mám zkusit cval. Teda, docela jsem se bála. Páni, to byl pocit! Ale málem jsem spadla, ale bylo to opravdu hustý!
Další den jsme večer jeli ještě s jedním malým klukem a tím pánem na vyjížďku. Moje mamka a máma toho kluka šly s námi a vedli nás. Jela jsem na krásném paintovi Merlinovi. Ten kluk taky jel na paintovi a ten pán na nějakém ryzákovi, který se jmenoval Sony. Pak pán řekl, že mám jet sama. Marlin trochu zlobil! Pořád zajížděl ke kraji cesty a pak i zabočil do lesa. Ale jinak to bylo krásné, jela jsem asi v půl sedmé večer na krásném paintovi přírodou! Pak pán řekl, že zaklusáme. Slezl, vzal Merlina a klusali jsme. Pak jsem zkusila i dámský sed. Pán už mě potom dovedl na statek sám, protože Merlin začal zlobit ještě víc. Ten druhý paint byl klidný a hodný a Sony byl prý kdysi závodní kůň a ten i když mohl žrát, tak nežral! Prostě jako beránek.
Bylo to tam krásné, ale ze začátku jsem měla strach, protože jsem tak nikdy nejezdila.

No a k novinkám. Došel mi Pony Clubový balíček na srpen. A v příštím balíčku dostaneme Starstable 4, takže komix začne opravdu příští měsíc. Profily koní budu dodělávat v průběhu srpna. Žádní noví koně zatím nejsou na obzoru, až na ty dva chlapce, kteří by měli někdy v srpnu přijet. Zítra odjíždím ke kamarádce na chatu, jsem tam do pondělí. Bohužel jsem žádné články přednastavit nestihla, ale jestli to čtyři dny vydržíte.. Pak hned sice jedu do Mariánských lázní, ale tam bude mít taťka sebou svůj malý notebook, takže určitě napíšu.

A že jste vydrželi tohle celé přečíst, pár fotek uvidíte, když kliknete na c.č.


Odjíždím

26. července 2009 v 11:35 | Sii

Jedu na farmu, vracíme se v úterý. Žádné články jsem nepřednastavila, ale snad to ty tři dny vydržíte. Mějte se krásně. Ahoj!Jillybean

25. července 2009 v 14:38 | Sii
Jméno: Jillybean
Přezdívka: Jillybean, Jilly, Bean
Show name: --- (zatím nemá)
Plemeno: American quarter horse
Zbarvení: Black
Pohlaví: Klisnička
Zaměření: Pravděpodobně western
Potomci: --- (hříbě)
Věk: 1
Popis: Jillybean je potomek krásných westernových koní. Její otec je SSR MS BillieJean, který se na SSR našel úplnou náhodou. Není pochyb, že jí začleníme do našeho chovu westernových koní. Kamarádí s Déja Vue a s Royal. Jilly je malá roztomilá klisnička, která miluje hry a když se něco děje, hned je u toho a přidá se. Máme jí rádi, je zvídavá a ráda se něco učí. Nesnáší nudu a bojí se vody.

(c) Sii LSR(c) Sii LSR


Keisha

25. července 2009 v 14:23 | Sii
Jméno: Keisha
Přezdívka: Keisha, Kei, Keish
Show name: --- (zatím nemá)
Plemeno: Thoroughbred
Zbarvení: Bay dun
Pohlaví: Klisnička
Zaměření: Pravděpodobně parkur
Potomci: --- (hříbě)
Věk: 1
Popis: Keisha je malá skotačivá klisnička, která k nám přijela z jiné stáje. Kamarádí s Chest Honey, Lee Diamond a Beech Sky a společně vymýšlejí různé skopičiny. Není to hříbě žádné z našich klisen, ale koupili jsme jí, když byla ještě malinká. Její rodiče jsou úspěšní v parkuru, tak doufáme, že i Keishe parkur půjde. Myslíme si, že ano, protože když má možnost, tak skáče přes cokoli. Myslíme si, že v budoucnosti by mohla být velmi úspěšná.

(c) Sii LSR
(c) Sii LSR

Lee Diamond

25. července 2009 v 14:13 | Sii
Jméno: Lee Diamond
Přezdívka: Lee, Diamond
Show name: --- (zatím nemá)
Plemeno: Appaloosa
Zbarvení: Bay blanket
Pohlaví: Klisnička
Zaměření: Pravděpodobně výstavy
Potomci: --- (hříbě)
Věk: 1
Popis: Tato nádherná malá klisnička se nenarodila žádné z našich klisen, ale koupili jsme ji. Její rodiče jsou neznámí, ale je vidět, že po nich zdědila štíhlé dlouhé nožky, překrásné chody a elegantní jemné rysy. Je to malé vlezlé hříbě, které se hrozně moc kamarádí s klisničkami Keishou, Beech Sky a Chest Honey. Společně vymýšlejí různé lumpárny. Ráda si hraje a ráda si dává s ostatními hříbaty závody.

(c) Sii LSR
(c) Sii LSR

Aktuálně na blogu

24. července 2009 v 17:40 | Sii |  Deník LSR
Přečtěte si novinky a dozvíte se, co tu brzy najdete a co se bude dít na ranchi.
VAROVÁNÍ - velmi dlouhý článek na mé poměry.. Nepojmenovan19.gif image by Tynuska Klik na c.č.

Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.