Říjen 2009

Show Champions 2009 - 6. KOLO: Champion 2009

30. října 2009 v 17:28 | Sii |  Show Champions 2009

KDO BUDE CHAMPION ROKU 2009? JE TO JEN NA VÁS!!

Pro vítěze jsou připraveny stužky, které si můžete prohlédnout ZDE + mini překvapení, diplom a wallpaper s obrázky vašeho koně!
Tak zabojujte a vyhrajte! Držím všem pěsti!


Show Champions 2009 - 5. KOLO: Cílová rovinka - KONEC

30. října 2009 v 17:13 | Sii |  Show Champions 2009
Máme tu konec 5. kola a s tím i vyřazování. Bohužel, abychom se dostali dál, museli vypadnout 2 účastníci. Tak se podíváme, jak to dopadlo.


Halloween na LSR - výzdoba

29. října 2009 v 18:54 | Sii |  Fotogalerie
Halooween a Vánoce se neúprosně blíží a my se na ně musme podstivě připravit. Na Halloween, který je tuto sobotu, jsme pečlivě připravily program, ale také jsme musely vyzdobit ranch, aby navodil tu pravou atmosfétu. Postačilo nám jen pár maličkostí a řetězy zdobené lesklými kolečky, třásně provázky byly rychle vyrobené. Teď už jen stačilo jimi vyzdobit ranch. Věnovaly jsme tomu dnešní dopoledne a máme obrovsou radost z toho, že už u nás panuje úplná podzimní atmosféra! Taky jsme do výběhu umístily budoucí Vánoční strom, který bude na Štědrý den v noci svítit.
Omlouvám se za kvalitu fotek.

Zubatý řetěz na plotě u vchodu na ranch:

Trénink - 25.10.

29. října 2009 v 11:08 | Sii |  Fotogalerie
Fotky z minulého tréninku v neděli. Nejdříve šel na řadu Gary Circle. Potom Woodgrain a nakonec Bluz. No, nevím, co bych k tomu napsala, snad jen, že se mi s koňmi spolupracovalo moc hezky, myslím, že fotky vyšly celkem standartně. Jen mě trochu mrzí, že jsou všechny na stejné brdo. Měla bych si promyslet, kde jinde budeme koně ještě fotit, protože fotky z kryté jízdárny jsou všechny stejné. Ale co, ať se líbí.Dny na LSR - 28.10. 2009

28. října 2009 v 18:21 | Sii |  Deník LSR

28.10.

Omlouvám se, že jsem včera nenapsala na blog. Máme často tréninky, takže nejvíc toho na blogu bude v neděli. Zítra bych měla zveřejnitfotky z nedělního odpoledne v hale, v neděli budou určitě fotky z Halloweenské noci. Výzdobu už mám vyrobenou, teď už jí jen vyzdobíme střechu a obrady. Taky dnes uklidím ranch, aby se nám dobře pracovalo.
Na ranchi se kromě příprav na sobotu nic neděje. Občas se trénují nějací koně, ale na všechny jde zimní únava. Až začne venku pořádně sněžit, koně se nudit určitě nebudou, ale teď.. Už aby tu byla polovina listopadu a s ní i noví koně a zaměstnanci. To mi připomíná, že Peggy dnes volala. Ptala se, jak se máme (já řekla, že už se nemůžeme dočkat), co koníci a vyprávěla nám, jak se mají ti nádherní skvosti, kteří k nám přijedou. Billa Bong má prý kašel, ale už se to lepší. Ostatní se mají dobře a už cestují do Evropy.
A teď něco k Show Champions. Samozřejmě jsem zpozorovala malé nesrovnalosti. Vím, že toužíte po stužce a určitě by vám udělala radost, ale nerozkousejte se do krve! Vždyť je to jen soutěž, když to nevyjde, vyjde to jindy. Tak to prostě je. Taky jsem si prohlížela komentáře a znovu opakuji, prosit o hlasy si můžete pouze na blogu! Nikam jinam o tom psát nesmíte! Aby příště byla soutěž férová, nedovolím vám prosit si o hlasy ani na blogu. Teď to ještě nechám být, ale příště už to nedovolím. Tak to prosím respektujte.
To je vše, hezký večer!


Dny na LSR - 26.10. 2009

26. října 2009 v 19:37 | Sii |  Deník LSR

26.10.

Dnes u nás bylo pěkně živo. Holky braly na trénink hodně koní, aby mohly mít odpoledne volno. Nevěděla jsem proč a co chtějí odpoledne dělat, ale hodila jsem to za hlavu. Když jsem se na ně šla podívat později, myslela jsem, že se mi to jen zdá! Celý ranch byl rozházený a nic nebylo na svém místě. Okamžitě jsem se hnala za nimi a žádala jsem vysvětlení. Holky seděly u stolu a kolem sebe měly poházeno mnoho věcí, nůžky, papíry, třpytky atd. Pak mi to došlo. Vyráběly Halloweenskou výzdobu, který je již za pár dní v sobotu!

Na Halloween jsme málem skoro zapoměly. Rozhodly jsme se, že si holky udělají v sobotu volný den, všem koníkům dají pamlsky a nechají je vyvádět ve výběhu. Potom budou jezdit na vyjížďky a hrát celodenní soutěž - kdo najde dýni. Vydlabu ji a schovám ji někde v okolní LSR. Holky se jí budou snažit co nejdříve najít. Ten kůň, co dýni najde, dostane Vánoční teploučkou deku. O půlnoci dáme každému koníkovi ještě poslední ňamku a pak se půjde na kutě.

Tenhle týden je velmi příjemný. Zítra jdu do školy a potom už budu mít volno. Sice budu chodit na tréninky, ale určitě tu bude více článků než obvykle. Bohužel jenom v sobotu tu nebudou žádné články, bude Halloween a taky budu chvíli pryč.

Včera jsme trénovaly s Garíkem a Woodgrain. Fotky budou nejspíš někdy o prázdninách, ale nevím kdy přesně. Možná budou až v neděli.
Show Champions se blíží ke konci. Konec hlasování bude v pátek, do finále budou postupovat 4. finalisti. Těšíte se na výhry?
Také chystám nový design stránek. Snad to nějak hezky dopadne.

Já letím dodělávat výzdobu, přeji hezký zbytek dne!Dny na LSR - 25.10. 2009

25. října 2009 v 15:37 | Sii |  Deník LSR
25.10. 2009
Už delší dobu ve stáji panuje klidná, podimní nálada. Dnes tomu bylo stejně, tak jsem se rozhodla to trochu změnit. Dopoledne jsem vzala TL Warriora a fotila jsem do soutěže Ranch Perla World Competition. Warr byl velmi poslušný a hodný, krásně jsem ho zachytila, když zrovna skákal přes překážku. Za dobře odvedenou práci dostal mrkvičku. Dále jsem do soutěže přihlásila i Ticco Tiffa do kategorie The Horse Show. Krásně mi ve výběhu zapózoval s Déja Vue. Jako poslední šel na řadu Windago, kterého jsem přihlásila do kategorie Tah. Sirocco je už přihlášený v Drezuře. To mi zabralo celé dopoledne. Venku bylo moc hezky. Odpoledne jdeme trénovat, nějaké fotky z toho určitě vyjdou.
Dále také volala Andy, která již s Johnem, Ali a Best vyrážejí na cestu. Není to lehké dostat se ze Spojených států až do Evropy. Ozýval se mi také Chris, že si balí věci a brzo pojede do ČR. Andee i Cim se moc těší a určitě budou rádi někde, kde se bude o ně pořádně pečovat. Velké překvapení pro nás bylo, že Peggy společně se všemi koňmi už dávno vyrazila. Všichni by u nás měli být tak za měsíc, možná míň.
Na blogu se toho moc neděje, hodně se věnuju ranchi. Ale nebojte, brzo tu bude zase plno.Show Champions 2009 - 5. KOLO: Cílová rovinka

23. října 2009 v 20:00 | Sii |  Show Champions 2009

5. KOLO!

Máme tu velmi důležité kolo! Nyní můžete rozhodnout, kdo postoupí do velkého finále!

Nyní zde můžeme vidět tu nejlepší špičku! Kdo bude Champion roku 2009?

     

Show Champions 2009 - 4. KOLO: Jde do tuhého - KONEC

23. října 2009 v 18:14 | Sii |  Show Champions 2009
Máme tu konec 4. kola a s tím i vyřazování. Bohužel, abychom se dostali dál, museli vypadnout 3 účastníci. Tak se podíváme, jak to dopadlo.

Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.