Únor 2010

Deníček - 28. 2. 2010

28. února 2010 v 18:10 | Sii |  Deník LSR
Dnes bylo venku zataženo. Proto hned jak jsem přišla do stáje, rozhodla jsem se, že upravím web. Vzala jsem si papír a tužku a vyslechla jsem všechny zaměstnance, protože jsem měla v plánu předělat jejich profily v rubrice Zaměstnanci. Kdo z Vás neviděl, podívejte se! I nadále jsem zůstala v kanceláři a znovu jsem pomáhala Lintith. Odpoledne se chystalaAndy a Jogn na vjížďku, takže vzniklo i pár fotek. Když jsme se vrátili z vyjížďky, šla jsem znovu zapracovat na Lintithniný blog. Už je konečně hotvý! Jsem ráda, že se mi to podařilo.
Co se týče těchto novinek - nejsou stejné, jako všechny ostatní. Od teď budu občas do novinek dávat fotky, či nějaký příběh, abyste se u nich nenudili.
To je pro dnešek vše, krásný večer!


Rubrika Zaměstnanci pozměněna

28. února 2010 v 13:07 | Sii |  Deník LSR
Dnes jsem se rozhodla vylepšit rubriku Zaměstnanci. Postupně jsem upravila rubriky personálu a přidala jsem několik informací. Chodila jsem po ranchi a vyzvídala jsem jejich datum narození, místo narození, bydliště, pozici ve stáji, jestli mají vlastního koně, oblíbeného koně, oblíbené jídlo a oblíbenou barvu.
Po cca hodině jsem měla vše sepsané. Sedla jsem si v kanceláři k notebooku a všechno jsem jim do profilů zapsala. Taky jsem jim vyměnila obrázky, dala jsem tam novější a hezčí fotky.
Pokud se o nich chcete dozvědět víc, doporučuji shlédnout zde!


Dny na LSR - 27. 2. 2010

27. února 2010 v 19:21 | Sii |  Deník LSR
Ahoj všichni! Tam mi začaly prázdniny a já mám víc času na ranch. Dnes jsem k tomu také plně využila krásného počasí. Ale pěkně popořadě. Dnes jsme se dozvěděli, že nepostupujeme do dalšího kola Breyer Ranch roku 2010. I tak to bereme za opravdový úspěch, protože jsme se dostali až do předposledního kola! Všem to i když jsme vypadli udělalo radost. Ráno šli všichni trénovat a Linda šla trochu papírovat. Zavolala panu Medlíkovi a vyřešila s ním ty nejdůležitější věci ohledně našeho budoucího Hannoveriana. Už ho chystá na cestu a je moc rád, že ho prodává na LSR. Dokonce se u nás byl jednou podívat. Byl moc milý a byl rád, že alespoň koníka využijeme. Krátce po poledni bylo venku opravdu krásně. Jezdci se vraceli z tréninků a dohromady venku na dvoře čistili koně. Byla to nádhera. Linda obstarala Pride, John Antedota, Andy Winny, Peggy Dolce a Annie Allmonte. Jakmile koně byli čistí, všechny jsme je s Andy zavedly do velkého výběhu za stájemi. Místy se ještě objevuje sníh, ale většina pastviny už je suchá a travnatá. Šla jsem s koňmi do výběhu a nafotila jsem několik momentek. Jsou to podle mě pěkné fotky. Myslím, že stojí zato se na ně podívat tady. Mezi tím, co jsem fotila, jeli zaměstnanci na vyjížďku a vraceli se až se západem slunce. Celý den jsme si moc užili!
To je asi z dneška vše, co jsem chtěla. Krásný večer,
Sii a LSR team

Andy vypouští a Polar Express na pastvu. Ach, Polar je tak úžasná!Welcoming Spring

27. února 2010 v 16:15 | Sii |  Fotogalerie
Dnes se už od rána udělalo venku opravdu krásné počasí. Sluníčko svítí, n nebi snad ani jeden mráček. Venku je sice stále trochu chladno, ale pro koně moc příjemně! Proto jsem se rozhodla nafotit venku pár momentek. Andy vyvedla na naši největší pastvinu, která vede i skrz malinký lesík Hunter's Pride, Dolce Gusto, Winny, Allmonte a Antedota. Šla jsem za nimi do ohrady a vznikly podle mě snad nejhezčí fotky, které jsem kdy nafotila. Snažila jsem se je také hezky upravit na PC. Snad se Vám budou líbit výsledky!
Budu ráda za každý Váš názor a kritiku!


Vypadli jsme ze soutěže Breyer Ranch roku

27. února 2010 v 14:57 | Sii |  Deník LSR
Dnes jsme vypadli ze soutěže Breyer Ranch roku. Já to ovšem považuji za veliký úpspěch, protože vím, že mé znalosti ve světě Breyer ještě nejsou moc bohaté. Takže jsem moc ráda, že jsme se vlastně dostali až do předposledního kola! Otázky byly (pro mě) opravdu moc těžké a já jsem se snažila co nejvíce jsem mohla. Nelituji něčeho, přiznám se, nějaké otázky jsem vůbec nevěděla. Jak jsme si vedli v celé soutěži si můžete prohlédnout tady. Pokud budeme nominováni i na ranch roku 2011, bude to veliký úspěch!
Děkujeme!


Výsledky ve WW Photo Show February 2010

26. února 2010 v 18:09 | Sii |  Deník LSR
Jak jistě víte, Lintith pořádala veikou fotošoutěž. Měla velké množství kategorií, takže jsme měli šanci na úspěch. U přihlašování jsem strávila dobrých pár minut, ale myslím, že jsem určitě neudělala špatně! V této soutěži jsme si vedli troufám si říct velmi dobře! Tak se podívejme, jak jsme dopadli!

PLEMENA:
V kategorii Arabians SM jsme vyhráli! Hurá! Garík nás nezklamal! Jsme na něj tak pyšní!
V kategorii Paint Horse jsme s Lide Colle vyhráli báječné třetí místo!
V kategorii Appaloosa SM jsme s Appropsem vyhráli! Jeho první soutěž! Hurá!
V kategorii Warmbloods SM jsme se se Scale Puzzle umístili na úžasném 1. místě!
V kategorii Ponies jsme s Large Small vybojovali 3. místo!
V kategorii Part Breeds jsme se umístili jako třetí s naším nováčkem Antedotem!

BARVY:
V kategorii Bay jsme se umístili jako první s naší Allmonte! Jupí!
V kategorii Black jsme dopadli jako druzí se Siroccem!
V kategorii Chestnut jsme byli jako třetí s Tragetem!
V kategorii Palomino jsme byli jako první s úžasnou Best N Kiki!
V kategorii Dun jsme se jako třetí umístili s naším hřebcem Spiritkem!
V kategorii Pinto jsme byli jako druzí s Ticco Tiffem!
V kategorii Other Colour jsme dopadli jako druzí s Carde Noir!
+ Best N Kiki se stala Colour Reserve Champion!

PERFORMANCE:
V kategorii Jumping ná vybojoval první místo Warriorek!
V kategorii Dressage jsme dopadli jako druzí se Siroccm!
V kategorii Western SM riding jsme se umístili jako první s Lakotou a jako třetí s Dolce!
V kategorii Driving jsme se s Windagem umístili jako druzí!

ZÁBAVA:
V kategorii Best mare SM jsme se umístili na třetím místě s Dolce!
V kategorii Best stallion jsme také na třetím místě umístili s Antedotem!
V kategorii Best gelding jsme se jako druzí umístili s Arizonem!
V kategorii Best Winter Photo jsme se jako třetí umístili s Amaraccem!
V kategorii Other Animal jsme se s naším stájovým psíkem Davem umístili na prvním místě!
V kategorii Best Custom SM jsme se na třetím místě umístili s Antedotem!

PLEMENO MĚSÍCE:
V kategorii Tobiano jsme se na prvním místě umístili s Ciarou!
V kategorii Overo jsme skončili s Ferarou na druhém místě!
V kategorii Stallions jsme dopadli na 2. místě s Mosaicem!
V kategorii Mares jsme dopadli na 1. místě s Treasured Move!
V kategorii Youngstock jsme skončili na 3. místě s Minnie Shroom!
V kategorii Gelding jsme skončili druzí s Arizonkem!
V kategorii Original Finish jsme dopadli s Ciarou na prvním místě!
V kategorii Custom jsme byli s Dolce Gusto na prvním místě!
V kategorii Showing On Halter jsme s Dolce vybojovali třetí místo!
V kategorii English Riding jsme s Ticco Tiffem dopadli první!


Kategorií bylo samozřejmě víc, ale v těch jsme se neumístili na prvních třech místech. Přihlásili jsme se do všech, kam jsme mohli a myslím, že se nám to vyplatilo! Jsem z našich úspěchů ohromě nadšená! Doufám, že i nadále budeme mít podobná umístění. Velmi mě to potěšilo!
Děkujeme Lintith za tak bezvadnou soutěž!

Spolupráce

25. února 2010 v 18:36 | Sii |  Deník LSR
..aneb co dělám, když nejsem zrovna na LSR či nepřidávám sem?

Jistě se si někteří z Vás všimli, že spolupracuji s Lintith. Ráda bych Vám přiblížila, o ce se vlastně jedná, protože myslím, že je to docela zajímavé. Lintith mi nabídla spolupráci na začátku listopadu 2009. Souhlasila jsem a rovnou jsem začala novým designem na její stránky. Nejdřív jsem přemýšlela, jak ho udělám, ale potom mě hned napadlo jak ho udělám kvůli fotce skákajícího Copsíka přez překážku. Pak už to šlo rychle a 13. listopadu jste ho měli možnost spatřit poprvé na jejím blogu. Jelikož nabítka stále platí, naskytla se nedávno další příležitost. Bavili jsme se spolu o jejím novém obchůdku. Společnými silami jsme vytvořili nový web, pojmenovali ho a já jsem se postarala o vzhled. Pomohla jsem Lintith udělat rozcestníky, hlavní logo a hlavičku na její stránky. Jelikož WW Artac není projekt na blogu.cz, ale na webnode, moc mě práce baví a k tomu se učím nové věci. Poté jsem také Lin pomohla s nějakými texty a právě v tuto dobu společně upravujeme jednotlivé rubriky s obrázky koňských potřeb. Já obrázky zmenšuji, zarámovávám a potom z nich udělám odkazy na jejich větší kopie. Lintith mi vždy pošle odkazy na jejich větší verze. Až tyto změny ve všech rubrikách uděláme, určitě to bude vypadat bezvadně!
Práce na WW Artac mě moc baví, čistím si tím hlavu a navíc u Lintith jsem si jistá, že mou práci využije.

Díky za spolupráci, doufám, že i nadále to bude takto fajn!Příklad jedné odkazové fotky. Když na ní kliknete, otevře se vám ve velkém okně.
foto - Lintith, úprava - Sii,,Custom" Stablemates

24. února 2010 v 13:25 | Sii |  Fotky
Na internetu jsem našla několik ,,Custom" Stablemates. Nějací jsou totiž podle mě úplně nově udělaní. Je jich docela hodně, takže mezi nimi určitě najdete nějakého, který se Vám zalíbí. Mě se nejvíce líbí úplně fantastický arab (hned první). Je naprosto překrásný a vypadá jako malý Traditional! Jací se líbí Vám?
Dny na LSR - 23. 2. 2010

23. února 2010 v 21:10 | Sii |  Deník LSR
Ahoj! Přináším další stručné novinky. Poslední dobou jsem toho měla ve škole opravdu hodně, ale už by se to mělo zlepšit. Zítra se pokusím přidat nějaký článek navíc. Na ranchi se toho momentálně děje jen pár zásadních věcí. Všichni momentálně žijeme soutěží Breyer Ranch roku 2010. Vyplnili jsme 1. dotazník a se třemi chybami jsme se dostali do druhého kola. Dnes jsme vyplnili 2. dotazník a nemáme z toho moc dobrý pocit. Tušíme, že příště asi vypadneme, protože máme určitě několik chyb. No, uvidíme! Vše co se týče toho, jak v soutěži pokračujeme se dozvíte zde. Pomalu končí únor a přichází březen. Nemůžeme se dočkat jara, ale už vstáváme za světla a se sluníčkem! Venku už je pěkné počasí, takže si ho užíváme co nejvíc. A s příchodem března už přijede náš Hannoverian. Hrozně se na něj těšíme! A kdo ví, jestli nepřijede ještě nějaký jiný koník! A co se týče Show Champions, přihlásil se další účastník! Jsem moc ráda, těším se na další! Máte ale ještě hodně času, abyste mohli fotit i bez sněhu.
To je pro dnešek vše, s pozdravem Sii a LSR team.


Dny na LSR - 21. 2. 2010

21. února 2010 v 21:44 | Sii |  Deník LSR
Dneska přináším opravdu rychlé a stručné novinky. Byl krásný den a konečně svítilo sluníčko, takže jsme dnes vynechali tréninky a vyjeli jsme na vyjížďky. Dopoledne jsem byla dvě hodinky pryč, jela jsem za panem Medlíkem. Páni, to to letí! Už je téměř konec února a v březnu bych si měla pro mého krásného Hannoveriana (a možná i pro někoho jiného, kdo ví) jet! Tak se na něj těším! Ale zpět k dnešku. Když jsem přijela, měla jsem malinkou oslavu, mám totiž dnes svátek. Bylo to příjemné a dostala jsem moc dobrou čokoládu. Potom se stala hlavní událost dne. Byla otevřena soutěž Show Champions 2010! Chci Vám nechat asi měsíc čas, protože si myslím, že by to mohla být velkolepá soutěž! Máte hodně času, ale budu ráda za každého přihlášeného. Už máme dokonce 1. účastníka! Kdokoli z Vás by měl zájem, vše potřebné najdete zde. Jakmile jsme se dostali od PC, John šel do jízdárny s Appropsem trénovat. Vyfotila jsem pár fotek, takže pokud jste neviděli, shlédněte zde. Nevím, jak se mi zítra vydaří články a vyjde čas, ale pokusím se napsat alespoň jeden.
To je pro dnešek vše, přeji úspěšný start do nového týdne!

Logo Show Champions 2010
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.