Březen 2010


Fotky - koně v lese

31. března 2010 v 13:02 | Sii |  Fotogalerie
Nedávno jsem našla ve složce další staré, ale celkem pěkné fotky našich prvních dvanácti koní. Bylo to někdy, když ranch začínal a my jsme je měli nově. Tenkrát měli tyto fotky koně v profilech. Můžete na nich spatřit Sirocca, Scale Puzzle, Ciaru DeMate, Liver Mare, Large Small, Gary Circleho, Cramy Cocca, Big Scramblera, Wild Pokera, The Last Warriora, Mahagonyho, Belle a Stallion.

Příjde mi to jako pěkné poohlédnutí za staršími dobami, když u nás pracovala jen Linda a později Annie. Mě se fotky moc líbí, i když jsou malé, nějaké jsou hrozně tmavé, mají špatný barevný nádech, ale hlavně jsou špatně zaostřené, což prosím omluvte. I tak doufám, že se budou líbit i Vám. Toto je druhá várka fotek, ty předchozí byly focené na louce. Pěkné prohlížení!

(c) Sii


Příjezd

29. března 2010 v 21:43 | Sii |  Fotogalerie
Dnes byl velmi důležitý den. Všichni se pečlivě připravovali na příjezd našich nových tří koní. Po různých komplikacích se vše konečně podařilo a dnes kolem sedmé hodiny na dvůr přijel přepravník. Už se smrákalo, ale my jsme na to nebrali důraz. Za velkým jeepem byl připevněn dvouboxový přívěs a za ním přijelo menší auto s obyčejným přívěsem. Z jeepu vystoupil pan Medlík a Peggy se mu začala věnovat. My jsme mezi tím šli k přepravníkům. Annie, Linda a John přišli k dvouboxovému boxu, zatímco já jsem šla k jednoboxovému. Andy šla mezi tím rozsvítit a otevřít halu. Koně, které vyváděli ostatní jsem moc nezahlédla, protože je hned vedli do haly. Tak jsem otevřela přepravník u kterého jsem stála a spatřila jsem velikého štíhlého a svalnatého ryzáka. Hned jsem věděla, kdo to je! Hannover s odznaky, skvělý v drezuře.. Romantic! Vešla jsem do přepravníku a opatrně jsem s Romanticem vycouvala. Potom jsem ho odvedla do haly. Chopila jsem se foťáku a Andy s Johnem koní. Nejdříve jsme spatřili Andy, jak přichází se statnou velikou vranou kobylkou. Úžasná Laramie alias Mia nebo Lara. Mia má doopravdy překrásnou hlavu a úžasné oči. Najednou jsme uslyšeli dusot kopyt a do jízdárny rychlým klusem přiběhla s Johnem dokonalá Chury Alim. Chury je naše nová úžasná arabská kobylka! Hned jsem jí nasadila ohlávku od Cof, kterou jsem si pro ní schovala. Je prostě božská. Potom se Andy vypařila a přivedla na jízdárnu tančícího Romantica. Tento krásný hannover nás ohromil štíhlými nožkami a úžasnými znaky. Potom jsme je odvedli do nových boxů, aby si odpočinuli. Jsme z nich naprosto nadšení! Co nejdříve je vezmeme pod sedlo!

(c) Sii LSR


První vyjížďka Antedota s Annií

29. března 2010 v 13:13 | Sii |  Fotogalerie
Včera v poledne, když jsme fotili do komixu Scream Annii napadlo, že by si mohla v tak krásném počasí vyjet poprvé s Antedotem. Od jeho příjezdu na něm ještě nejela, přestože Andy, John, Peggy a Linda už mnohokrát. Čekala na vhodnou dobu a teď se to Anii vyplatilo. Jelikož byl osedlaný a plný energie, tak hned po focení na Anta nasedla a pobídla ho směrem na louku. Potom projela paloučkem a zmizeli v lese.

Zachytila jsem pár pěkných fotek, bylo úžasné počasí a dívat se na tančícího Antyho byl zážitek. Annie si ho moc pochvalovala. Poslouchal na slovo, reagoval na pobídky a předvedl se jí ve velmi dobrém světle! Doufáme, že to s ním takhle půjde dál. Brzy ho pošleme na nějakou soutěž!

(c) Sii LSR


Dny na LSR - 28. 3. 2010

28. března 2010 v 20:44 | Sii |  Deník LSR
Ahoj všichni! Jelikož se toho dnes událo celkem hodně, chci to rychle shrnout. Dnes jsem nafotila jeden díl komixu Scream, takže si ho můžete přečíst. Fotky mám už připravené i pro další díl, takže ten bude někdy v průběhu týdne. Chtěla bych jen podotknout, že teď bude důležité hodně sledovat text, aby Vám nic neuniklo. Ale nebojte, za chvíli se zase začne pořádně jezdit! Po dnešním focení si Annie vyrazila na vyjížďku poprvé na Antedotovi a moc si ho pochvalovala. Fotky uvidíte co nejdříve, Annie má dvě i nově v profilu, takže se na ně můžete podívat jako na ochutnávku. Není jich moc, ale venku bylo opravdu krásně a svítilo sluníčko, tak jsem je párkrát vyfotila. Pak už mi zmizeli v lese. Ráno jste tu měli možnost shlédnout velmi staré fotky, které jsem našla ve složce. Již brzy budou další - podobné, také starší a stejně upravené.
Už zítra přijedou koně! Všichni jsou opravdu nervózní a připravdují boxy, ale moc se těšíme! Doufám, že budete alespoň trochu překvapení.
To je k dnešku vše, v příštích dnech by se tu měly pravidelně objevovat články. Přeji krásný večer a dobrý start do nového týdne!

(c) Sii


Fotky - koně ve výběhu

28. března 2010 v 10:55 | Sii |  Fotogalerie
Nedávno jsem našla ve složce staré, ale celkem pěkné fotky našich prvních třinácti koní. Bylo to někdy, když ranch začínal a my jsme je měli nově. Tenkrát měli tyto fotky koně v profilech. Můžete na nich spatřit Sirocca, Scale Puzzle, Ciaru DeMate, Liver Mare, Large Small, Gary Circleho, Cramy Cocca, Big Scramblera, Wild Pokera, The Last Warriora, Mahagonyho, Belle a Stallion.

Příjde mi to jako pěkné poohlédnutí za staršími dobami, když u nás pracovala jen Linda a později Annie. Mě se fotky moc líbí, i když jsou malé, nějaké jsou hrozně tmavé, nebo mají špatný barevný nádech, což prosím omluvte. I tak doufám, že se budou líbit i Vám. Brzy chystám ještě jednu podobnou várku starších fotek, ale focenou v lese. Pěkné prohlížení!

(c) Sii


Krátké novinky

26. března 2010 v 20:01 | Sii |  Deník LSR
Ahoj všichni! Chci Vám říct, že zítra (sobota - 27. 3. 2010) budu celý den pryč. Už brzy ráno odjíždím do Milevska, kde zůstávám celý den, takže bohužel nebudou žádné články. Tím pádem nebude ani jeden díl komixu Scream. V neděli se Vám to ale budu snažit vynahradit, měly by se tu objevit alespoň dva díly. Venku už je krásně a teplo, takže doufám, že to vydrží alespoň do neděle, aby byly do komixu nějaké pěkné fotky.

Už v pondělí by měli přijet noví koně (Arabian, Hannover a vraná klisna). Myslela jsem, že přijedou už dnes, ale bohužel tu ještě nejsou, takže si budu muset zase počkat. Doufám, že už se nic nezkomplikuje a budeme je mít příští týden doma! To čekání je čím dál tím horší :)

To je vše k dnešním novinkám, přeji krásný večer a užijte si sobotu!

(c) Sii

Dny na LSR - 25. 3. 2010

25. března 2010 v 13:13 | Sii |  Deník LSR
Zdravím všechny návštěvníky! Moc se omlouvám, že jsem na web v poslední době moc nenapsala, ale ve škole jsem dostala špatnou známku a musela jsem to napravit. Dnes jsme psali test na stejnou látku a myslím, že dopadl dobře, takže budu psát zase trochu více.V posledních dnech se staly dva zásadní momenty. Ten první je, že vznikla CABHB (Czech Association of Breyer Horse Breeders). Jistě všichni víte, co to obnáší, takže jsem posílala fotky, formuláře, prohlížela web a podobně. Je to bezvadný nápad! Do menu jsem si dala malou klikací ikonku, která odkazuje na web asociace a napsala jsem i článek do rukriky Ze světa Breyer - CABHB (předminulý článek). Určitě ještě hodně fotek pošlu, přihlásíme se do nějaké té Photo Show a uvidíme! Možná vzroste i žádanost našich plemenníků, protože jsem poslala ,,letáček" nebo nabídku poskytovat naše služby. No a dostáváme se k druhé věci. Již dlouho jsem nosila v hlavě založení samostatné galerie, do které bych vkládala ty nejpovedenější fotky. Udělala jsem tomu tak a již v menu máte odkaz do naší nové galerie jménem Amazing Moments. Měly by do ní postupně přibývat fotky. Dole pod galerií je i anketa, kde můžete hlasovat, jak se líbí!
To je zatím vše, brzy zase napíšu. Krásný den!

(c) Sii LSR
Moje oblíbená fotka! Andy s Warriorem na cross countryové stezce.Galerie - Amazing moments

25. března 2010 v 12:57 | Sii
Vítáme vás v galerii Amazing moments La Starshine ranche.
Na tomto webu sice můžete najít i fotogalerii, do které ale ukládáme soubory souvisejících fotek z tréninků, vyjížděk či podobných akcí, ale tato galerie slouží k tomu, abyste si mohli prohlédnout ty nejpovedenější fotky z nezapomenutelných, či velmi zábavných a pěkných dní.
Doufáme, že se budou líbít!

Pro zvětšení fotografie klikněte na zmenšené obrázky.

Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.