Projekty

9. května 2010 v 13:01 | Sii
CO TO JSOU PROJEKTY?

Naše projekty jsou příběhy, ve kterých můžete shlédnout naše zaměstnance, koně i jiná zvířata. Každý příběh je rozdělen na několik dílů, které jsou doplněny fotkami.

Teď si vyberte projekt, který si chcete přečíst, nebo o něm chcete vědět více:

(c) Sii LSR

Tesse tráví prázdniny se svým nevlastním bratrem na farmě Cross Hill. Chodí navštěvovat Nicka - chlapce ze sousedství, který vlastní tři koně. Tesse nechápe, proč s Nickem nikdo nechce nic mít. A co znamenají ty stopy koně a vozu, které vedou vždy k jeho pozemku a pak znenadání zmizí? Tesse se to přestává líbit. Nemá to náhodou něco společného s tím tajemstvím, které skrývá Nickova stará kovárna?

(c) Sii LSR

Sedmnáctiletá Nelly miluje koně a chodí jezdit se svou nejlepší kamarádkou Ninou do stáje. Brzy se ale musí Nina odstěhovat s rodiči do Anglie. Když Nelly rodiče dovolí, aby o prázdninách Ninu navštívila, neváhá a letí do Anglie. V místní stáji Deepdale zaujme Nelly skvělý jezdec Mike, který jezdí na krásné kobylce Lile. Pak se ale Mike dozví, že otec dluží peníze sousední stáji Meltdown. Proto stáj navrhne příměří - dává týdenní lhůtu a pokud otec peníze nevrátí, musí jim výměnou dát Lilu. Kde sehnat tolik peněz do týdne? Je jen jediná možnost..

(c) Sii LSR

Elly žije na rozlehlém statku svých rodičů Severní Americe. Pro každého, kdo miluje koně, je její život jako sen - celé dny tráví v sedle, pomáhá s divokými koňmi a navíc nedaleko od ní bydlí její nejlepší kamarádka Isabella, která miluje koně a dobrodružství. Jenže Elly taková není. Nemá ráda tak jako Bella nebezpečné jízdy na skalních římsách nad koňonem, nebo chytání rozdivočelých koní. Nejraději by trénovala pěkně v bezpečí jízdárny a závodila, ale to se narodila na špatném místě. Když ale s Bellou na vyjížďce narazí na vyhublého a divokého koně, její pohled na svět se rázem změní..

(c) Sii LSR

Linda se přátelí s Erikou už roky. Chodí spolu do stejné školy už od první třídy a staly se z nich nejlepší kamarádky. Když začala Erika chodit do jezdecké školy, byla zprvu Linda nadšená stejně, jako ona. Postupně však zjišťovala, že její kamarádka na ni nemá tolik času a když už jsou spolu, mluví jenom o koních. Linda se proto rozhodne, že přijme brigádu ve stáji. Bude často s Erikou a navíc si vydělá. Pár týdnů to klape přesně tak, jak si Linda představovala, ale potom napadne první sníh a s ním jí přibyde více práce i starostí..
.
.
Když Karin odjela na prázdniny za svou tetou do malinké vesničky jménem Lesná, daly se do pohybu záhadné věci. Ze začátku Karin příjde Lesná jen jako obyčejný shluk domů u lesa, ale hned po příjezdu potká zvláštní dívku Lisu, která na její pohled vrhne hned jiné světlo. Lisa je totiž opravdu jiná. Věří, že v lese je někde schován vchod do jiného světa a tvrdí, že vidí záhadné přízraky koní. Karin to přijde absurdní, ale když se v lese začne objevovat podivná mlha a kolem zdejšího rybníčku stříbřitý prášek, začíná pomalu své nové kamarádce věřit..
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.