Červenec 2010


U lesa

31. července 2010 v 15:32 | Sii |  Fotogalerie
Pár koní jsme dnes dopoledne pustili do podrostu v lese. Nafotila jsem několik fotek a potom jsem ještě některé koně vyfotila na jiném místě.
Ať se líbí!

(c) Sii LSR


Dny na LSR - 28. 7. 2010

28. července 2010 v 12:06 | Sii |  Deník LSR
Po docela dlouhé době zase přináším pár novinek.

Úklid LSR se nám docela protáhl, ještě včera jsme dolaďovali poslední detaily. První den jsme vyklidili severní část ranche, což je nejmenší kousek pouze se skladem krmiva a věcí. Trvalo nám to až do večera, tak jsme další kus nechali na další den. Postupovali jsme po obvodu našeho areálu a další den jsme vyklidili obě stáje, jízdárny a okolí. Včera jsme dočistili postroje a konečně už máme vše za sebou. Bylo to náročné, ale ranch je krásně uklizený.
Bohužel jsem se dozvěděla pro mě hodně nepříjemnou zprávu, takže nemám moc dobrou náladu. Nechci psát, co se stalo, ale jen že by to jistě nechtěl zažít nikdo z Vás. Proto teď moc na webu nejsem, dělám spíše věci, které by mě mohly rozveselit, takže hraji počítačové hry, uklízím pokoj, chodím za bráchou a dívám se na televizi. Ven moc nechodím, ale dneska bych chtěla vzít klisny a kobylky ven, abych je mohla nafotit do profilů.
Dominika se svou Shay D by měla přijet už velmi brzy, potřebujeme jí tu prostě jako sůl. Také se poohlížíme ještě po jednom zaměstnanci, ale zatím to není žádná sláva.

Přeji krásný den!

(c) Sii LSR

Show Champions 2010 - 4. kolo

25. července 2010 v 17:00 | Sii |  Show Champions 2010
Vítáme Vás ve čtvrtém kole Show Champions 2010!
Soutěžící budou závodit pod startovními čísly, aby se předešlo manipulování. Hlasování proběhne pomocí ankety BlueBoard, na kterou je odkaz na konci článku. Tam můžete hlasovat svobodně a bez intrik pro svého opravdového favorita.
Přeji všem soutěžícím hodně štěstí a ostatním svobodné a příjemné rozhodování.

Počet soutěžících v tomto kole: 7Velký úklid na LSR

24. července 2010 v 11:48 | Sii |  Deník LSR
Jelikož se teď opět znovu ochladilo a venku nesvítí sluníčko, domluvili jsme se dnes se zaměstnanci na velikém úklidu ranche. Máme v plánu vyčistit a opravit všechny špinavé a porušené boxy, uklidit stáje, opravit ohrady u výběhu a u jízdáren, uklidit v kanceláři a vyházet nepotřebné věci, které už nepoužíváme a nepotřebujeme. Uklidíme také náš dvůr, na kterém je různé nepotřebné harampádí. Koně dnes nebudou mít tréninky, necháme je celý den ve výběhu, aby byli konečně na čerstvém vzduchu, protože vzhledem k horku to šlo jen brzy ráno a večer. V neposlední řadě uklidíme a poskládáme náš úložný prostor na sedla a podíváme se ještě do okolí stáje, protože když pojedeme na vyjížďku, nechceme sebe ani koně zranit, takže odneseme spadané ostré větve a pořádně vyznačíme crossové stezky. Plánujeme práci bez velkých přestávek na 1 - 2 dny. Dnes tu tedy žádné články nebudou, protože chceme dotáhnout vše do konce. Také začínáme dohromady dávat nabídky pro Vás, jako je třeba náš jezdecký klub a vyjížďky pro návštěvníky. Seznam těchto služeb máme v plánu vyvěsit na dvůr u červené stáje, nebo do příjezdové brány. Snad to stihneme co nejrychleji.

Přeji krásný den a já jdu do práce!

(c) Sii LSR

Chorvatsko 2010

18. července 2010 v 17:55 | Sii |  Fotogalerie
Poohlédnutí v podobě fotek za pobytem u moře.
Přeji příjemné prohlížení a doufám, že se zalíbí. Krásný den!

(c) Sii LSR
(c) Sii LSR


Show Champions 2010 - 3. kolo

18. července 2010 v 13:30 | Sii |  Show Champions 2010
(c) Sii LSR
Vítáme Vás ve třetím kole Show Champions 2010!
Soutěžící budou závodit pod startovními čísly, aby se předešlo manipulování. Hlasování proběhne pomocí ankety BlueBoard, na kterou je odkaz na konci článku. Tam můžete hlasovat svobodně a bez intrik pro svého opravdového favorita.
Přeji všem soutěžícím hodně štěstí a ostatním svobodné a příjemné rozhodování.

Počet soutěžících v tomto kole: 9Zpět a zase pryč

18. července 2010 v 12:02 | Sii |  Deník LSR
Zdravím! Tak dnes jsme se tedy vrátili z Chorvatska. Musím uznat, že to tam bylo moc pěkné, voda čistá a modrá, taky dost slaná (jak jinak). Dopoledne jsme chodili k moři, odpoledne do bazénu a moc jsme si to užívali. Andy se opálila, musím uznat, že o hodně víc než já, ale od druhé poloviny pobytu mě začaly svědit ramena a krk, takže jsem si potom musela dávat pozor a chodila jsem všude s ručníkem kolem horní části těla. Konečně jsem se taky naučila ve vodě pořádně stojku, dívat se pod vodou v bazénu a ještě spousta dalších cviků, které děláme na gymnastice (taky pod vodou). Moc se mi tam líbilo a.. Fotky mám taky!

Ale zítra odjíždím na čtyři dny na chatu, tak Vám tu fotky zanechám (ještě dnes), abyste se tu chvíli tady nenudili. Pak už zřejmě budu k dispozici tady a budu odjíždět jen na chvíli. Doufám, že se to počasí zase vybere, protože u moře bylo krásně a vedro, takže doufám, že z toho deštivého počasí, do čeho jsme přijeli se to vyhrabe.

(c) Sii LSR
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.