Nabízíme Vám..

5. července 2010 v 14:37 | Sii
Zalíbil se Vám náš ranch (více o nás zde)? Pokud ano, můžete si u nás vybrat jakoukoli službu v nabídce, která je níže. Nabízíme ustájení, tréninky, připouštění, členství u nás a mnoho dalšího. Pokud zde nenajdete nic, co by Vám vyhovovalo, stačí se s námi spojit a domluvíme se. Příjemné vybírání!

NABÍZÍME VÁM:

PLEMENNÁ KNIHA je katalog našich hřebců, se kterými můžete připustit vaši klisnu. Vše je zcela zdarma a my budeme jenom rádi, když naše plemenníky využijete. Naši hřebci nejsou dokonalí, ale my věříme, že i poslušní a dobře vychovaní plemenníci budou mít kvalitní hříbata. Pro více informací klikněte na odkaz.

PŘEHLED POTOMKŮ je záznam o všech potomcích, kteří se narodili po našich koních. Pokud si s naším hřebcem připustíte Vaši klisnu, hříbě, které se jí narodí bude samozřejmě do tohoto přehledu také zapsáno i s jeho stručným životopisem. Slouží jak pro naše potomky (žijící u nás na ranchi), ale i také pro Vaše potomky po našich koních, či pro potomky z ciziny. Pro více informací klikněte na odkaz.

ČLENSTVÍ je určeno převážně pro jezdce ve věku 8 - 20 let. Pokud se stanete členy našeho Jezdeckého klubu LSR (info o něm v odkaze), máte volně otevřený přístup ke koním každý den, včetně svátků a víkendů. V členství jsou zahrnuty hodiny výcviku a tréninky. Pro více informací klikněte na odkaz.

USTÁJENÍ je přístupné všem jezdcům, kteří mají svého vlastního koně. Nabízíme několik variant ustájení. Po dohodě s majitelkou stáje můžete ustájit svého koně v nějakém z našich boxů. V ceně je zahrnuto čištění boxu a standartní krmivo, ale jinak je vše na Vás. Pro více informací klikněte na odkaz.

SOUKROMÉ VYJÍŽĎKY jsou pro především pro jednorázové návštěvníky ranche. Jsou to zákazníci, kteří nejsou členem, nemají u nás ustájeného žádného koně a chtějí naši stáj jen navštívit a jednou se svézt. Pro každého zájemce je k dispozici jeden trenér, který vždy pomůže při výběru koně. Pro více informací klikněte na odkaz.

VYHLÍDKOVÉ JÍZDY jsou pro ty, kteří mají rádi koně, ale do sedla si netroufají, pro ty, kteří si chtějí užít trochu klidu a prohlédnout si krásnou přírodu. Nabízíme Vám okružní vyhlídkové jízdy kočárem. Jízdu si u nás můžete objednat dopředu po internetu i rovnou u nás osobně. Pro více informací klikněte na odkaz.


 

15 lidí ohodnotilo tento článek.
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.