Dny na LSR - 17. 3. 2011

17. března 2011 v 20:49 | Sii |  Deník LSR
Po dlouhé době opět přináším nějaké aktuální novinky.
Posledních pár dnů bylo opravdu únavných. Měla jsem teď dvojnásobné množství práce a bylo to opravdu únavné. Bohužel mi to ale ještě asi neskončí, takže to budu muset nějak přežít. Plně důvěřuji Andrejce, že na všechny dohlédne, když budu mít práci.
Na ranchi se teď momentálně točí vše kolem nadcházející Celabrating Live Show. Linda a Annie se moc těší, ale jsou i nervózní, protože jsme se ještě nikdy nepřihlásili do nějaké podobné soutěže. Navíc budu mít tu čest poznat konečně osobně většinu majitelů ranchů a stájí. Jsem taky moc zvědavá na koně, které zatím znám jen z fotek a obrázků. Ostatní jezdci si teď užívají volno. Často jezdí na vyjížďky, ale dnes a včera bylo venku ošklivo a pršelo, takže se žádné velké akce nekonaly. Už se těšíme, až bude venku zase pěkné počasí a začne jaro. Koně mají jaro rádi asi proto, že není moc horko a jezdci asi proto, že svítí sluníčko.
Zde na webu teď posledních pár dnů bylo docela pusto. Byla jsem velmi rozmrzelá, když jsem se nemohla dostat k PC a napsat alespoň novinky, ale plány mi přerušilo již několik nepříjemností. Chystám pro vás opět obnovení projektu Divočina, protože až se venku udělá zase pěkně, budeme fotit nové díly.
To už je snad pro dnešek vše. Pěkný den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki.mich kiki.mich | E-mail | Web | 18. března 2011 v 16:47 | Reagovat

Venku se dělá pěkně.. aha :DD No nevím, u nás je 5 cm břečka..blee.. Každopádně, na CLS se také připravujeme a moc se těšíme! Jen doufám, že vyjde..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.