Nedělní novinky

9. října 2011 v 11:38 | Sii |  Deník LSR
Venku je stále větší zima a je mnohem nepříjemnější v tom počasí trénovat. Proto se jezdci stahují do haly jako vosy na med. Upřímně, ani mě není moc příjemné přebíhat venku po pozemcích mezi jízdárnami v této nepříjemné teplotě. Nařídila jsem jezdcům oblékat se od hlavy až k patě, protože nechci, aby nastydli (jako já). Ano, já jsem zase znovu nastydla. Nevím, kde jsem opět tu rýmu chytla. Možná že je to z toho rychlého ochlazení. Máme plné ruce práce zateplovat stáje, protože oken v našem velkém účku (naše stáje jsou do U) je opravdu hodně. John ve skladu váže balíky slámy a my (holky) je pak cpeme do oken. A když to děláte třeba hodinu, začnete mít ledové ruce a to nemluvím o tom, že na Vás celou dobu táhne. Ve stájích se speciálními boxy máme vytápění, jenže tam můžou být jen něčím indisponovaní koně.

Stále netrpělivě čekáme na výsledky Horsemanshipu. Ať už to dopadne jakkoli, jsem na Andy a Campariho strašně pyšná. Ne nadarmo se říká to nejlepší na konec a to se vyplnilo i v případě našich účastnících se dvojic. CBG už je za námi a já jsem překvapená, jak dobře jsme si vedli. Bylo nám ctí účastnit se takové soutěže.
Přemýšlím poslední dobou nad Mlhou průzračnosti. Odehrává se v létě a teď to rozhodně na léto nevypadá. Jeden díl v tomto počasí nafotit snad můžu, ale ne celý zbytek. Budu to muset ještě nějak domyslet.
Teď hlavně čekejte na blogu fotky z tréninků v hale, protože tam je teplo a fotí se mi tam nejlépe. Takže, zatím přeji pěkný den!
.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.