Co se bude dít a co bude následovat?

7. prosince 2011 v 21:46 | Sii |  Deník LSR
Čím bych začala.. Mám toho hodně, co bych chtěla říci a proto bych byla ráda, aby si tento článek přečetl každý, kdo sem alespoň trochu rád chodí.

Budu se opakovat, ale nevím jak se to děje, že času mám stále méně a méně. Není důležité, abyste věděli co dělám, ale nechci, abyste si mysleli, že se poflakuji každé odpoledne někde venku a nemám do čeho ,,píchnout".

Ve skutečnosti je to takhle. Cítím se trochu provinile, že na blog teď píši málo. Občas mě přepadají zvláštní myšlenky, které raději zaháním. Na těchto stránkách jsem strávila tolik času a ani nevíte, kolik mě to naučilo. Blog jsem založila v roce 2007 a od té doby jsem se naučila hrozně moc věcí. Blog není jenom o obsahu. Díky tomu, že jsem napsala už asi tisíc článků jsem se naučila používat český jazyk a i když to zní trochu směšně, ve škole už nemusím přemýšlet, jak se jaké slovo píše, protože už jsem ho stokrát psala do různých článků a používaja jsem ho v rozdílných kontextech. Už nemusím přemýšlet, kde bude čárka. To je fajn a moc to oceňuji. Strávila jsem tady nad vším tolik hodin, s každým detailem jsem se piplala, protože jsem puntičkář (jo, vím to). Dovedla jsem to všechno k obrazu svému a proto se mi nechce (ani nebudu) tuhle všechnu práci jen tak zahazovat. Miluji svůj blog a i když se tomu třeba už nevěnuji úplně naplno, to všechno, co mi přinesl, se zapomenout nedá. Je jasné, že někdy přestanu psát, ale bude to rozloučení s úctou. Kdo ví, kdy to bude.

Jsem nervózní, když nemůžu psát články. Nemám z toho dobrý pocit. Potom však příjdu na blog a vidím, že i po dvou týdnech ,,ničeho" navštěvuje tyto stránky skupina asi 30 lidí. Každý den sem příjdou a sledují, jestli je tu něco nového. Budu se snažit, aby sem nechodili zbytečně. Díky.

Nemám čas. Dělám hodně těžký sport a navíc jsem v 9 třídě, jsem teď strašně vytížená. Navíc mě vybrali mezi reprezentanty ČR a proto budu trénovat ještě více. Chápejte, po takovém tréninku se vrátím v 6 h a jdu si raději zdřímnout. Pak musím udělat úkoly a další den se opakuje vše znovu. Státní svátek pro mě znamená celodenní trénink. Volno mám v neděli a občas v sobotu. To věnuji odpočinku. Chtěla jsem jen, abyste věděli, proč. Je toho teď na mě moc, když jsem byla mladší, vše se dalo stíhat. Nechci, abyste se k tomuto nějak vyjadřovali. Chci, abyste jenom věděli, že bych psala moc ráda častěji, ale prostě už nemám tu možnosti. Teď jsem např. 2 týdny ani nezapla PC a kamarádky si stěžují, proč nechodím na facebook. Neměla jsem prostě zapotřebí počítat zapínat a neměla jsem ani chvíli, kterou bych tomu věnovala.

Teď k tomu hlavnímu. Co bude dál - na kapacitě článků se asi nic nezmění. Chci teď hlavně přemalovávat - to mě opravdu baví. O vánočních prázdnínách budu mít snad trochu času a udělám tak jednoho, možná dva koně. A samozřejmě fotky. Škoda, že ještě není sníh. Na sněhu se krásně fotí.

Díky návštěvníkům a těším se na další rok, i když krok tohoto blogu bude trochu uvolněnější.
Napíšu snad brzy! Užívejte si zatím krásný předvánoční čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 8. prosince 2011 v 0:02 | Reagovat

To chápu, na tvém místě bych nejednala jinak...

2 kiiki kiiki | E-mail | Web | 8. prosince 2011 v 13:51 | Reagovat

jo, taky mě toho blog dost naučil:) a češtinu díky němu taky umím o něco líp. Ty se taky měj, ať ti tréninky i vše ostatní jde! :-)

3 Bobeška-schkonici Bobeška-schkonici | Web | 10. prosince 2011 v 14:26 | Reagovat

Moc ráda sem chodím :-)Blog mě toho taky hodně naučil. Tak třeba: Rychle psát na klávesnici. To umím asi nejlépe z naší třídy. Já se věnuji 3. sportům, a taky jsem někdy hooodně unavená. Ale,neusínejme na vavřínech :-) Moc ti gratuluji k Repre :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Text, photos and design by Sii (LSR). Don't coppy please.